Nutitelefonide võlu ei seisne enam tehnilistes omadustes

Mida taskukohasemaks muutuvad nutitelefonid, seda rohkem vahetavad tarbijad oma tavapärase telefoni kõrgekvaliteedilise nutitelefoni vastu, jälgides sealjuures kahte omadust: ekraani ja disaini. Oluline atribuut, mida tarbijad väärtustavad, on ekraani suurus − ekraan peab toetama jagatava multimeedia taset.

LG Optimus L7 (P700) Android telefon

Et kõrgekvaliteediliste nutitelefonide omadused erinevad marginaalselt, muutub ka disain määravaks erinevuseks, mis kasutajatele imponeerib. Tehnikamaailmas pöördub tootjate tähelepanu disaini poole näiteks Androidi telefonide puhul.

L-Style’i seeria pakub sama taseme konkurentide hulgas kõige laiemat ekraani, garanteerides mobiilse meelelahutuse kategoorias parima kogemuse. Androidi seadmete hulka kuuluvad 4,3-tolline Optimus L7, 4-tolline Optimus L5 ja 3,2-tolline Optimus L3.

L-Style’i disain koosneb mitmetest võtmeelementidest, sealhulgas modernne nelinurkne kuju mugavaks haardeks, nuppude voolav ja vahedeta asetus, metalliline aktsent ja sensuaalne õhuke kuju, mis tõmbab ainuüksi loomu poolest tähelepanu.

L-seeria telefonid toovad disainikesksed mobiilid laia publiku ette − nende õhuke ja sile välimus teeb mobiilsetest seadetest moeaksessuaarid.

Tänapäeva lõputu nutitelefonide valikuga otsivad tarbijad oma vajaduste rahuldamiseks midagi, mis oleks rohkem kui lihtsalt mobiilne tehnoloogia. Mida rohkem nad tavalisi telefone taskukohaste nutitelefonide vastu vahetavad, seda olulisemat rolli mängivad disain ja ekraan nende ostuotsuste tegemisel.

LG rõhk disainil illustreerib tohutu nutitelefonide tootja fookuse liikumist mitte ainult state-of-the-art tehnoloogiale, aga ka veatutele välistele omadustele.