Räägi ENDA moodi − see püüab su hääle kinni! Hääletuvastus

Kui see 1950. aastal sündis, siis nimetati seda “Laiskvorstiks”. See ühendati juhtmega teleri külge ning see aitas vaatajatel teleriga suhelda ilma seda puudutamata. Viis aastat hiljem arendati välja esimene juhtmevaba versioon nimega Flashmatic. Jah, see oli teleripult.

LG Smart TV hääljuhtimine

LG Magic Remote teleripulti sisse ehitatud Hääletuvastuse tehnoloogia garanteerib täpsuse

Sellest ajast pole teleripuldi kontseptsioon kuigivõrd muutunud − põhiliselt kasutame seda ikka kanalite vahetamiseks ja volüümi kohandamiseks. LG uus Magic Remote teleripult muudab aga kogu kontseptsiooni sellest, mida me oleme harjunud puldiks nimetama. See osutab objektidele ja kerib pilti nagu arvutihiir, samuti tunneb ära žeste. Eriti kohaseks nutiteleviisorite ajastule muudab selle aga hääletuvastuse tehnoloogia.

LG eristab end teistest tootjatest, inkorporeerides selle süsteemi teleripulti, mitte teleri riistvarasse. Nii ei pea sa mõnda fraasi kordama ega oma häält tõstma, et süsteem töötaks. Isegi mürarikkas keskkonnas garanteerib see tehnoloogia kõrgel tasemel täpsuse ning aitab momentaalselt vaatajatel teistega suhelda või sisumaterjali uurida.

Süsteemi uuendatakse uute sõnade osas iga päev. See oskab eristada isegi briti, ameerika ja kanada aktsente ning saab aru ka vene keelest. Sa ei pea muretsema isegi oma kõnemaneeri pärast − vajuta ainult nupule ja räägi enda moodi. Siin on mõned näited sellest, kuidas Hääletuvastuse süsteem sind aidata saab.

Saada sõpradele hetkega sõnum

Vahel, kui vaatad telerist spordivõistlust, tahad ka teistele teada anda, mis toimub. “Manningul pole täna vist hea päev.” “Rose laseb järjest kolmesid.” Seda tehes ei taha sa kindlasti ise ülejäänud mängust ilma jääda.

Siin tuleb appi hääletuvastus, mis annab su võrgustikule teada, mis toimub. Kasutades erinevaid SNS platvorme Social Centre’i kategoorias, saad sa verbaalselt oma mõtteid jagada, selle asemel, et telerilt pilk pöörata ja need kuhugi trükkida.

Leia hetkega infot selle kohta, mis sind huvitab

Näiteks ajalookanalit vaadates tekib vahel soov nähtud sündmuste või kangelaste kohta rohkem teada saada. See on ideaalne koht, kus kasutada Hääletuvastust. Pärast Internetti sisenemist ei raiska süsteem aega sellele, et hakata sisestama kohmakat teksti – sa saad verbaalselt käske jagada, et kiiresti vajaliku infoni jõuda. Kõigest sekundite jooksul on sul tekst ees sellest, kuidas Hiina müüri ehitati.

Samuti töötab süsteem suurepäraselt, kui sa soovid LG 3D World keskkonnas mõnda filmi või mängu leida − pead vaid otsitava pealkirja nimetama. Taaskord aitab Hääletuvastus sul nautida sisu nii kiiresti, kui võimalik.

Lisaks suurele täpsusele sõnade tuvastamisel koostab Magic Remote teleripult automaatselt nimekirja neist sõnadest, mis kõlavad sarnaselt. See toetab seda, et kasutaja ei pea oma sõnu pidevalt kordama.

LG Smart TV hääljuhtimine

Nii see on. Seda rakendust kasutades tunned, kuidas LG CINEMA 3D Smart TV-st saab midagi muud kui lihtsalt teler. Hakka aga oma häälepaelu soojendama!

Märkus: Hääletuvastuse funktsioon on saadaval  LM960V ja LM860V seeriatele pärast 5. Juuni Smart TV uuendust.