Koreas tutvustati LG kõige võimsamat LTE nutitelefoni

LG Optimus LTE II on maailma esimene nutitelefon, mis pakub 2GB RAMi optimaalseks LTE ühenduseks, kiiruseks ja stabiilsuseks. Telefon tuleb lähiajal müügile Koreas.

Optimus  LTE II 2 GB DDR RAM on ideaalne abimees multitaskimisel ja mahukate rakenduste jooksutamisel, tänu millele hägustub nutitelefonide ja arvutite vaheline piir veelgi. Seadme 4,7-tolline True HD IPS displei on ere 550-nitine, resolutsiooniga 1280 x 720 pikslit. Kahetuumaline Qual-comm ühekiibiline lahendus ühendab endas nii LTE modemit kui ka Application Processor’it (AP) parema energiasäästlikkuse tarvis. LG tõstab nutitelefonide lati oma eemaldatava 2,150mAh akuga üha kõrgemale – see on praegu kõige suurem saadaolev aku LTE 4-ja 5-tolliste telefonide kategoorias.

LG Optimus LTE II Android telefon

Uhiuus telefon pakub ka rida innovaatilisi lisasid, mis muudavad kasutajakogemust veelgi paremaks. Näiteks pakub täiustatud kaamera enne salvestamist võimalust valida mitmete järjestikku tehtud kaadrite seast parima. Lisaks on kasutajatel võimalik pildistada kasutades vaid oma häält – nii ei värise enam kaamera käes, kui peate fotonupu alla vajutama.

Uus kasutajaliides pakub aga mitmeid mugavaid võimalusi – näiteks näo tuvastamise funktsioon telefoni sisselülitamisel, mugavam kaustade organiseerimine, jne. Lisaks on uuel Optimus LTE II telefonil Quick MemoTM lisa, mis lubab märkmeid teha otse telefoni ekraanile ilma mingit lisarakendust avamata.

Telefonil jookseb hetke uusim Android-versioon 4.0 (Ice Cream Sandwich). Lisaks on Optimus LTE II nutifonil ka üks eriline uudne lisa – magnetiline induktsioon juhtmevaba laadimise süsteem, mis müügil eraldi. Tänu sellele saab telefoni laadida asetades see vaid juhtmevabale akulaadimise alusele.

Optimus LTE II on hetkel saadaval vaid Korea turul. Kas see ka välisturgudele jõuab, selle kohta tuleb info hiljem.