LG tutvustab maailma suurimat ja õhemat OLED telerit

LG tutvustas Monacos maailma suurimat ja õhemat 55-tollist OLED telerit.

„Telerite ajaloos on olnud vähe nii mõjukaid innovatsioone kui seda on OLED teler,“ ütles LG Home Entertainment Company president ja juhatuse esimees Havis Kwon. „Oma laitmatu pildikvaliteedi ja kauni disainiga on LG OLED teler ületanud kõiki meie ootusi. OLED on käesoleval aastal LG üks prioriteetidest.“

LG 55EM9600 OLED teler

OLED teleri WRGB tehnoloogia on LG mitmeaastase teadus- ja arendustegevuse tulemus. LG 4 Color Pixel tehnoloogia tugineb valgel alampikslil, mis täiustab värviväljundit. Colour Refiner aga muudab pildi loomulikuks ja elavaks. Teleri ekraan tagab täiusliku vaatamiskogemuse ilma moonutuste ja kontrastikaduta, seda ka sõltumata kirkast valgusest või vaatenurgast.

LG 55EM9600 OLED teler

Kui LCD ja LED ekraanid nõuavad tagantvalgustust, siis OLED telerid genereerivad valguse ise. Tänu süsinikkiust tugevdatud plastikule (CFRP) saavutati LG OLED teleri puhul ekraani paksuseks 4 millimeetrit ja kaaluks 10 kilogrammi.

LG 55EM9600 OLED teler

„OLED teler võimaldab meil Euroopas saavutada teleribrändide hulgas esimene positsioon,“ teatas LG Europe Operations juht Stanley Cho. „Seni aga jätkame selliste seadmete tootmist, tänu millele oleme saanud tuntuks kui üks valdkonna innovatiivsemaid meelelahutusettevõtteid.“

LG 55EM9600 OLED teler

Lisaks OLED telerile tutvustas LG ka ettevõtte uuemat premium-telerite valikut Euroopa turul, mis sel aastal sisaldab muuhulgas selliseid tooteid nagu CINEMA 3D Smart TV, CINEMA SCREEN Design ja Ultra Definition (UD) 3D teler.

55-tolline OLED teler jõuab Euroopa tarbijateni aasta teises pooles.