LG esitleb uue generatsiooni 3D nutitelefoni

LG hiliseim saavutus prillivaba 3D maailmas on Optimus 3D Max, mis alustab peagi oma maailmavallutamisega. Nagu võis näha Mobile Word Congress 2012 messil, pakub uue generatsiooni 3D nutitelefon oma õhukeses ja kerges keres täiustatud kiibikomplekti ja rohkemaid 3D meelelahutuse võimalusi.

Optimus 3D Max telefonil on uus 3D Converter, mis lubab näha senisest suuremat valikut 3D sisu, kuna see konverteerib 2D sisu 3D-sse nüüd ka Google Earth, Google Maps ja teistest sellelaadsetest rakendustest. Lisaks nentisid MWC 2012 külastajad vaimustunult, et telefoniga saab 3D videoid ka lihtsasti otse telefonis muuta ja redigeerida. Samuti on mugavaks lisavõimaluseks 3D Hot Key, mis asub telefoni küljel ja lubab lihtsasti vahetada 2D-d 3D-ks ja vastupidi.

Lisafunktsioonid, mis saavad varsti kättesaadavaks, sisaldavad endas HD Converterit, mis lubab vaadata kõrgresolutsioonilist sisu ka otse telerist tänu MHL (Mobile High-Definition Link) ühendusele, ning Range Finder, mis kalkuleerib kaamera ja objekti vahelise vahemaa ning ka objekti dimensioonid läbi triangulatsiooni.

Optimus 3D Max on 2mm õhem ja 20g kergem, kui selle eelkäija, olles vaid 9.6mm õhuke ja kaaludes 148g. 5MP kaamera on multifunktsionaalne pakkudes võimalust nii pildistamiseks kui ka filmimiseks.

Võtmeandmed:

• Kiibikomplekt: 1.2GHz kahetuumaline protsessor (OMAP4430)

• Displei: 4.3-tolline 3D WVGA displei ning Corning® Gorilla® Glass 2

• Mälu: 8GB sisemälu, 1GB keskmälu, Micro SD tugi (kuni 32GB)

• Kaamera: 2 x 5MP tagavaatega, VGA esivaataga

• Op.süsteem: Android 2.3 Gingerbread

• Aku: 1,520 mAh

• Muu: HSPA + 21Mbps

HDMI ühenduvus 2D/3D TV/monitor kuni 1080p läbi MHL

DNLA juhtmevabaks ühendamiseks TV/PC-ga (3D video tugi)

NFC täistugi, LG Tag+