LG uued pilvetehnoloogiga monitorid pakuvad UPoE ja IPS abiga täielikke ärilahendusi

LG tutvustas oma uus P-seeria pilvemonitore, mis lubavad ettevõtetel laua- ja sülearvutid sootuks ära kaotada. Uuel VMware-il põhinevad Zero Client monitorid on võrku ühendatavad, võimaldades tekitada virtuaalne andmetöötluse süsteem koos Cisco UPoe (Universal Power over Ethernet) tehnoloogiaga, mis paneb aluse tsentraliseeritud ressurssidele, suuremale süsteemi turvalisusele ja madalamatele kuludele.

“Need monitorid on võrratu lahendus järgmise põlvkonna töökoha tekitamisel,” ütles J.J. Lee, LG Home Entertainment Company juhtiv asepresident ning IT äriosakonna juht. “P-seeria ühendab endas kaht tehnoloogiat – pilvevõrku ja IPS paneeli – see kombinatsioon pakub põnevaid uusi võimalusi töö tõhususe suurendamiseks ja annab LG-le selge eelise virtuaalses andmetöötluses.“

P-seeria on serveril põhinev mudel, mis pakub hulgal eeliseid. Esimeseks ja tähtsaimaks nendest on, et kuna tarkvara on kontrollitud kesksest võrgust, on häkkimise, viiruste ja pahavara vastu hulka suurem kaitse – infovoogu saab nüüdsest lihtsamini monitoorida ja blokkida, kui vajalik.

Lisaks ühendab LG Zero Client Cloud Computing tehnoloogia serverid, mistõttu pole enam vaja niipalju riistvara. Iga jaam vajab vaid LAN kaablit, klaviatuuri ja hiirt. Puudub keskseade, mälu ja hoiustamine. Töötajad ei pea enam installima operatsioonisüsteeme või muud tarkvara, säästes nii aega kui raha. Laadimiskiirused on kiired ning kogu süsteem toimib rohelisel põhimõttel.

P-seeria kasutab VMware platvormi, mis kontrollib server integratsiooni. VMware on automaatne virtuaalne infrastruktuur, mis aitab ettevõtetel säästa kulusid, kontrollides võrku ja tagades süsteemi tõhususe. Tänu sellele, et platvorm on automatiseeritud, IT teenuste pakkumine iga töökoha juurde on kiire ja süsteemi spetsifikatsioonidele vastavalt garanteeritud. Samuti sooritab tarkvara regulaarselt turvakoopiaid ja süsteemiuuendusi.

Cisco UPoE tehnoloogia on eriti hinnatud just selle minimaalse energianõude pärast. Võimsus tuleb üle LAN kaabelduse võrguseadmetesse ja tänud EnergyWise programmile saab UPoE kontrollida võimsuse kulu ja teha vastavaid korrektuure parema tõhususe saavutamiseks. Lisaks on tänu UPoE tehnoloogiale kaableid ja ühendusi senisest palju vähem, mis jätab töötajale kontoris palju rohkem ruumi.

Kasutades TN (twisted nematic) paneelide asemel IPS omi, on 23-tollise monitori värvid ja pildikvaliteet mistahes nurga alt vaadatuna väga hea. Lisaks vähendab N2311AZ silmade väsimust, mistõttu on tegu ideaalse monitoriga just nende erialade esindajatele, kes tegelevad palju visuaalse tööga – näiteks graafilised disainerid.