Sobivaimad autod maailmalõpuks

Kui kätte hakkab jõudma maailmalõpp, ning tasapisi hakkab kõik maa pealt hävima, siis oleksid just need järgmised autod ringi sõitmiseks kõige sobivamad.

Paramount Marauder

Selle Hummeri väikevenna Marauderi hinnad algavad poolest miljonist dollarist. Aga selle rahahunniku eest saad sa ka liikuva ja turvalise kindluse. Selles on ruumi kahele ning taga veel kaheksale inimesele. Auto peab vastu ka tugevamad rünnakud ning on seega kindlasti sobiv masin ka maailmalõpu päevil. Ka zombide rünnakul kaitseb see monstrum kõiki seesolijaid. Kütusena kasutab auto bensiini.

Jeep Grand Cherokee ZJ

Kui kõik remonditöökojad on varemetes ning ka Sinu isiklik lukksepp on juba zombiestunud, siis on Sul kindlasti vaja vastupidavat autot – 1990ndatest pärit Grand Cherokee on kindlasti just selline, mis sobiks! See pole küll kõige ilusam ja kiirem, kuid kindlasti on see tugev. Ja ka hind pole krõbe – üle 10000 dollari kindlasti välja käima ei pea. Ja seda autot pole üldse keeruline remontida! Ka varuosad on kergelt kättesaadavad – need on lihtsalt igal pool. See auto on Sinu jaoks alati olemas, ta on turvaline ja käitub Sinuga hästi, kui Sina teda hästi hoiad.

Toyota Hilux, Fourth Generation

 

Kui maailm on hävimas ning surnud tõusevad teispoolsusest, hangi endale esimene Toyota Hilux, mis kättesaadav on. 1984-1989. aastate mudelid on tõestanud, et on hed kõige vastupidavamad sõiduvahendid, mis eales valmis kõpitsetud. Kui inimesed tõusevad ja diktaatorid langevad, siis Hilux jääb! See Toyota mudel on 20. ja 21. sajandi sõjahobuseks üle kogu maailma. Hilux on kindel valik!

Et tutvuda ka teiste sellelaadsete autodega, külasta techflesh.com veebilehte.

  • Eevatidrik

    võib-olla oleks parem üks haagissuvila võtta ja minna ümber maailmatuurile,et hävingu mõtted ära läheks.Rändrahvad sõda ei pea.