Noppeid Pariisi moenädala sügis/talv 2012 kollektsioonidest

Hiljuti toimunud Pariisi moenädalalt jäid silmad mitmed sügis/talv 2012 hooaja trendid. Seega, kui tahad moega kaasas käia, siis jätka kindlasti lugemist!

Nahk

Nahk on osutunud aastaringseks trendiks. Palju õnne, kui Sa oled juba teinud selle investeeringu ning soetanud endale kvaliteetse nahkeseme – võid kindel olla, et jääd sellega trendikaks ka sügis/talv 2012 hooajal! Jälgides Priisis mitmeid moeshowsid, võis märgata, et eriti on moes naha kasutamine ratsastiiliga riietes – seda kasutasid oma kollektsioonides nii Hèrmes, Loewe kui ka Givenchy.

Keebid

Just, keep on IN! Ja siin ei mõtle me mitte superkangelase või Sherlock Holmes’i stiilis keepi vaid ikka sellist, kus käed saab varrukaaukudest läbi pista. Nii on kandjal alati sügada nina või viibata taksole, kui vaja. Yohji Yamamoto keep oli kootud kuuma roosa tooniga, YSL’i keep oli aga stiilses smokingustiilis, Chloe’I poolt näidati aga hübriidset parka-stiilis keepi.

Lilla värv

Violet, kahvatulilla, ametüst, heliotroop, baklažaan, ploomid – lillat on igal pool, erinevates varjundites. Ja lilla on justnimelt ka uue sügis/talv 2012 hooaja moevärv! Seda tooni kasutasid oma kollektsioonides rohkelt näiteks Chanel, Christian Dior ja Balenciaga. Seega, kõik lillajahile!

Oi, ja neid trende on veel – jätka lugemist The Guardiani veebilehel.