Saage tuttavaks – veelgi targem LG Smart TV platvorm

Lisame citius, altius, forties väljendile ka targem. Sest olgem ausad – kui ka Smart TV platvormidele korraldataks olümpiamängud, siis meie oma võidaks raudselt. Vajate tõestust?

Nimelt on LG Smart TV nüüd veelgi nutikam! Sellel on uus intelligentne välimus, täiustatud kohandamisvalikud ning silmapaistvad uued funktsioonid.

Kõik on seal, kus olema peab – nii on kõigile vajalikele nutirakendustele lihtne ja mugav ligipääs. Elegantsi lisab meie uuendatud kaartide lisa, mis organiseerib kõik kasutaja lemmikud rakendused kaheksastesse gruppidesse.

Uuel Home Dashboard’il on aga Premium rakenduste, 3D World’i, LG Smart World’i, Smart Share’i jne tarvis veelgi enam kaarte.

Premium rakenduste kaart pakub laia valikut premium Smart TV teenuseid, alates striiming-sisust kuni sotsiaalmeedia teenusteni välja. Sellel on saadaval täielikult kohandatud premium rakendused erinevate riikide tarvis üle maailma. Meie 3D World annab kasutajale ligipääsu suurel hulgal 3D kohavideotele, ning LG Smart World on rakendustepoeks CINEMA 3D Smart TV telerile, pakkudes allalaadimiseks tuhandeid rakendusi mitmetes eri žanrites.

Ja palju on ruumi ka isikupärastamiseks – kasutajal on võimalik täita oma kaardid tuhandete LG Smart World rakendustepoes saadaolevate rakendustega. Viimaks, kui kõik kaardid on paigutatud, saab nende järjekorda muuta vaid ühe kliki ja tirimisega. Nii lihtne see ongi – kaardid on reastatud just nii nagu kasutaja soovib!

Ja kui sellega on valmis, on veelgi lihtsam võtta viimast kõigist nutivõimalustest, mida LG CINEMA 3D Smart TV pakub!

Näiteks, tsekka LG Smart World kaarti, mis avab terve rakendustemaailma LG Smart TV rakendustepoes. Kõik, mida kasutaja sealt alla laeb, on lihtsasti leitav My Apps menüüst ekraani alumises ääres.

My Apps menüüriba ongi järgmine ahvatlusobjekt. Kõiki rakendusi saab sealt avada vaid ühe klikiga. Samuti on üle-ekraani menüüversioon sealtkaudu lihtsasti avatav.

Avades üle-ekraani menüü, näeb kasutaja kõiki oma lemmikuid, mis ta varemalt märkinud on. Sealt saab neid ka muuta, ümber paigutada või kustutada, kui neid enam ei kasutata.

Live teleriekraani vaade hoiab kasutaja aga kursis ka kõigi telesaadetega. Ja seda ka ajal, mil kasutaja surfab nutirakenduste vahel.

My Apps menüüribal navigeerimine on võimalik ka Magic Remote puldil oleva My Apps nupu abil. Lihtne, võimas ja väga mugav.

Ja kas me juba mainisime, et igal uuel CINEMA 3D Smart TV teleril on täiustatud Home Dashboard?

*Menüüd ja lisad võivad riigiti erineda. 

  • Marek002

    Kas see uus Home Dashboard saab ka 2011 aasta LG teleritesse uuenduste näol ostsin teleri kuu aega tagasi ja see pole ju vana,uuemaid küll ei tea et oleks,LG võiks ju uuendustega uuendada ka 2011 aasta mudeleid oma uue ekraanimenüüga…