Suurepärane 3D muutus nüüd veelgi paremaks

Kuigi LG CINEMA 3D Smart TV telerid on juba praeguseks pälvinud hulgaliselt vaimustavaid hinnanguid oma 3D kvaliteedi suunal, ei puhka me teps mitte loorberitel, vaid tegutseme selle nimel, et parem saaks veelgi paremaks!

Kui IFA 2011 külastajad testisid mõned kuud tagasi LG Plasma Pentouch telerit, tõdeti, et teleri 2D-st 3D-sse konverteerimine on päris innovaatiline võimalus. Nüüd, mõned kuud hiljem, oleme me välja tulnud aga tähelepanuväärse täiustusega.

Täienda oma pilti!

2D-st 3D-sse konverteerimine on äge võimalus – nii saad vaadata kõiki oma lemmikuid telesarju kui ka mängida 2D mänge suurepärases 3D-s. Siiski, olenevalt algsest pildikvaliteedist võib lõpptulemuse resolutsioon pärast konverteerimist olla päris nukker. Siiski uue LG CINEMA 3D Smart TV teleriga see nii ei ole. Nimelt täiustab LG intelligentne konverteerimise mootor algset pildikvaliteeti, pakkumaks suurepärast 3D elamust. See kõik on sõltumatu sellest, kas konverteerite HD või SD videoid – tulemuseks on ikka kristallselge, kvaliteetne ning sügav 3D pilt. Nii on võimalik konverteerida ka näiteks internetist leitud madalaresolutsioonilisi 2D videoid.

Täiustatud algoritm

Uuel LG CINEMA 3D Smart TV telerite sarjal on ka täiustatud algoritm sügavusanalüüsiks, mis on konverteerimisel vajalik erikeel, mida teler peab tundma. Eelnevatel LG mudelitel oli selletarbeks 3 erinevat režiimi: ühitatud kujutis, varjuanalüüs ning õhuperspektiiv. Nendele lisaks on uutes telerites nüüd aga veel kolm lisarežiimi: lineaarperspektiiv, liikumiserinevus, suhteline suurus. Seega, olenevalt sellest, millist 3D sisu te vaatate, kasutab LG CINEMA 3D Smart TV teler oma erinevaid võimalusi ja režiime, et tuua vaatajateni võimalikult detailne ja kvaliteetne 3D pilt.

Adaptiivne stseeni voolimine

Lisaks on LG 3D kvaliteet muutunud paremaks tänu sellele, et adaptiivselt kontrollitakse alati 3D efekti, olenevalt sisust, mida konverteerida soovitakse. LG CINEMA 3D Smart TV teler muudab mistahes telematerjali kvaliteetseks 3D elamuseks.

Ja see pole veel kõik. LG tutvustas hiljuti ka oma 3D efektivõimendit, mis muudab kõik kujutised ekraanil veelgi silmapaistvamaks.

Oleme lugenud erinevaid arvustusi ja teame, et meie mitmed konkurendid on 2D-3D konverteerimise tehnoloogias tarbijate ja ekspertide silmis ebaõnnestunud. Võime julgelt öelda, et LG käesolev tehnoloogia on hinnatud ja tasemel ning teame, et kes juba kord LG CINEMA 3D Smart TV teleri valib, see enam midagi muud ei taha!

  • Indrek Saul

    Jah, LG telekate passiivne 3D on hea. Aga nüüd, olles kuu aega nimetatud Smart TV omanik, olen ma tõeliselt pettunud selle teleka DVR “funktsionaalsuses” Kõvakettale salvestamise ajal ei saa telekaga mitte ühtegi muud allikat vaadata – ei varemsalvestatud programmi, ei väliseid sisendeid. Kõige odavam “blue screen” digiboks on ka oluliselt targem, võimaldades vaadata varem salvestatud asju ja sama multipleks kanali piires ka teist tv programmi. Not at all smart!! Indrek Saul