Just nii võimas 3D kui suudad ette kujutada!

Tõeliste 3D fännidena hindame me kõrgelt hästi tehtud 3D filmi. Maksame selle nägemiseks hea meelega mõned eurod enam, et saada osa sellest suurepärasest kogemusest, mil elutruud pildid ja ruumiline heli vallutavad meie meeled.

Kuid 3D filmid on kõigest jäämäe tipp. On nii palju asju, mida me kolmedimensiooniline kogeda sooviksime. Kas tahaksite näha 3D telesaateid, spordiülekandeid või kontserte?

Just seda aga pakub LG CINEMA 3D Smart TV, mis pakub ainulaadset elamust kolmedimensiooniliste kvaliteetfilmide, telesaadete, sportmängude, muusikavideote ja mängude näol!

Selle kogemuse teeb võimalikuks LG CINEMA 3D Smart TV aplikatsioon 3D Zone, mis lubab vaid ühe klikiga pääseda ligi suurepärasele 3D sisule. Lihtsalt sukeldu oma lemmikkategooriasse (nt meelelahutus, sport, muusika, haridus, lastele) ja saa osa 3D meelelahutusest oma elutoast lahkumata.

K-Pop Zone vahendusel on aga võimalik vaadata 3D ja 2D live kontserte, muusikavideoid ning tutvuda põneva videomaterjaliga hetke kõige kuumematest K-Pop staaridest. Loe eksklusiivsest K-Pop Zone’ist siit.

Samuti, ära unusta seda, et LG CINEMA 3D Smart TV pakub ka suurepärast 2D’st 3D’sse konverteerimise võimalust. Nii on Sul võimalus vaadata vaid ühe klikiga mistahes saateid, mis muidu 2D’s, nüüd ka hingematvas 3D’s. Lisaks on LG konverteerimise tehnoloogia läbinud hulga muudatusi, pakkudes nüüd veelgi sügavamaid 3D vorme. Lisaks saab kasutaja 3D sügavusastet ka ise kontrollida.

Lisaks kõigele sellele on näha trendi, et järjest enam teletootjaid on samuti sukeldumas 3D maailma, pannes aluse 3D telekanalitele. Hetkel on olemas ligi 30 3D kanalit üle maailma, mis pakuvad suurepärast 3D sisu spordisaadete ja –ülekannete, dokumentaallugude, filmide ja muu sellelaadse telesisu näol.

Oh, ja ka mängurid saavad siit oma osa, sest ka mängukogemus on LG CINEMA 3D Smart TV teleri peal hulga vingem. Lisaks, kui Sa naudid mängimist koos sõbraga, siis on olemas ka Dual Play lisavõimalus, mis saadaval valitud LG CINEMA 3D Smart TV mudelitel.

Seega, LG peaks rahuldama Sinu 3D isu igati! Filmid, K-Pop, mängud ning kõik Sinu lemmikud telesaated – kõike saab 3D’s! Sestap, suundu kiirelt oma lähimasse tarbeelektroonikapoodi ning proovi järgi!