LG üllatab Optimus 3D Max nutitelefoniga

2012. aasta Mobile Word Congressil tutvustas LG Electronics eelmisel aastal turule toodud prillivaba 3D tehnoloogia täiendust Optimus 3D Max nutitelefoni näol, mille võimas 3D tehnoloogia ja õhem disain viib 3D meelelahutuse täiesti uuele tasemele.

LG Electronics Mobile Communications Company presidendi ja tegevjuhi Dr Jong-seok Parki sõnul sündis Optimus 3D Max LG püüdlustest pakkuda kasutajatele üha kõrgematasemelist meelelahutuskogemust. “Uus nutitelefon on märk LG pühendumisest kaasaskantava 3D meelelahutuse täiustamisele,” sõnas ta.

LG Optimus 3D Max pakub kasutajatele:

  • Ülim jõudlus ja viimased arengud mobiilitehnoloogias

LG Optimus 3D Max on võimas nutitelefon nii 2D kui 3D režiimiga ning nauditava kirgastatud ekraaniga. 3G võrgukiiruseks on saavutatud HSPA + 21Mbps. LG Tag+ võimaldab NCFiga (Near Field Communication) telefoni lihtsamalt ja mugavamalt kasutada – näiteks sättida kasutaja seadistatud siltide abil telefon kas auto-, kontori- või hääletule režiimile. Need eelseadistatud sildid võivad vastavalt asukohale kohandada automaatselt telefoni Wi-Fi, bluetoothi, GPSi seadeid ja heli tugevust. Uuendustele pääseb ligi Maintenance Release’i abil või LG SmartWorldis (www.LGsmartworld.com) saadaval oleva rakenduse kaudu.

Telefoni omadused:

– HD Converter, millega saab tekitada HD kvaliteedi MHL (Mobile High-Definition Link) abil ühendatud teleriga muundades Open GL-põhised 2D mängud ja rakendused ning Google Earth kaardid 3D-ks;
– Range Finder, mis arvutab kaamera kaamera ja pildistatava subjekti vahelise kauguse ning triangulatsiooni abil ka objekti dimensioonid;
– Out-focusing Shot, mis viib kaamera kvaliteedi töötlusvõimaluste poolest kaugemale mistahes teistest nutitelefonidest.

  • 3D meelelahutuse omadused senisest parema 2D-3D ühilduvusega

Kasutajad saavad muundada Google Earth, Google maps ja teisi kaardivaateid kolmedimensiooniliseks veelgi parema 3D konverteriga. Lisaks võib Optimus 3D Max telefoniga tehtud 3D fotosid ja videosid vaadata ühe-ekraani režiimi abil ka kahedimensioonilisena, kasutades selleks lihtsamaks režiimivahetuseks loodud 3D nuppu telefoni küljel. LG plaanib laiendada 3D konverteri abil kasutatavate videote, rakenduste ja mängude ringi, kõik uuendused on saadaval LG SmartWorldi 3D Zonre’is.

  • Vapustav disain õhema ja kergema kerega

LG keskendub sellegi toote puhul peentele detailidele ning on Optimus 3D Maxi puhul jätnud korpusele vaid hädavajaliku ja kõrvaldanud kõik muu. Vaid 9,6 mm paksune ja 148 grammine sale metalne ja ümarate servadega kere sisaldab parimaid 3D omadusi lisaks tavalistele soovitud 2D funktsioonidele. Telefonil on unikaalsed 3D kuubikukujulised ikooninid, mida kasutaja saab kohandada oma fotodega Icon Customizeriga. Optimus 3D Max tuleb esimesena turule märtsikuus Koreas ning levib seejärel ka teistele turgudele alustades Euroopast. Peagi pärast turule tulekut on võimalik seade uuendada Android 2.3 Gingerbreadilt Android 4.0 Ice Cream Sandwichile.

Telefoni omadused:

  • Kiibistik: 1.2GHz Dual-Core protsessor (OMAP4430)
  • Ekraan: 4.3-tolline 3D WVGA Ekraan Corning® Gorilla® Glass 2-ga
  • Mälu: 8GB mälukaart, 1GB telefonimälu
  • Kaamera: 5MP Dual-lens
  • OS: Android 2.3 Gingerbread
  • Aku: 1,520 mAh
  • Muu: HSPA+ 21Mbps

HDMI ühendus 2D/3D TV/monitor kuni 1080p MHL abil
DNLA võrguvabaks ühenduseks TV/PC-ga (toetab ka 3D videot)
NFC Full Support, LG Tag+