LG uuel 3D nutiteleril on 1 mm paksune raam

LG esitleb uut 3D nutitelerit, mille raami paksus on kõigest 1 millimeeter. Uudset disaini tutvustab LG täna algaval rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES (Consumer Electronic Show).

LG LM8600 Cinema Screen teler

“Soovime võimaldada nii mugavat ja optimaalset 3D telerivaatamise kogemust kui võimalik,” teatas LG Home Entertainment Company President ja tegevjuht Havis Kwon. „Tänu CINEMA SCREEN disainile oleme oma 2012. aasta CINEMA 3D nutiteleritega astunud märkimisväärse sammu edasi,” lisas Kwon.

CINEMA SCREEN disain viib LG ekraanitehnoloogia esteetiliselt uuele tasemele. Võimaldamaks paremat 3D kogemust ning kinoekraani sarnast efekti, on teleriekraani ümbritsevad raamid kahanenud peaaegu olematuks.

Uudse disainiga kaasnevad ka uued 3D prillid, mis on saadaval kolmes erinevas variatsioonis ning on 20 protsenti kergemad kui eelmised prillid.

Teler sisaldab ka teisi murrangulisi 3D tehnoloogiaid nagu Dual Play ja Sound Zooming. Dual Play funktsioon ning spetsiaalsed Dual Play prillid võimaldavad telerimängu ajal jälgida kahte erinevat täisekraanpilti. 3D Sound Zooming tehnoloogia aga genereerib heli, mis on sünkroniseeritud ekraanil olevate objektide asukohtade ja liikumise trajektooridega.

Nagu ikka on uus nutiteler CINEMA 3D Smart TV varustatud ka kõikide LG nutiteleri funktsioonidega ning sisaldab üle 1200 rakenduse, sealhulgas 3D sisu jagamiseks loodud 3D World’i ning spetsiaalset 3D konverterit, mis võimaldab kerge vaevaga muuta traditsioonilise kahedimensiooniline sisu kolmedimensiooniliseks.