LG tutvustab uusi nutitelerite rakendusi

LG tutvustab järgmise aasta jaanuaris aset leidval rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES uusi nutiteleri rakendusi. 2012. aasta CINEMA 3D nutitelerid sisaldavad üle 1200 rakenduse ning rohkelt uuenduslikke sisuteenuseid. Ühtlasi on nad varustatud innovaatilise kaugjuhtimispuldiga Magic Remote.

LG Smart TV

“Kuigi nutitelerite turg on veel lapsekingades, tutvustab ja arendab LG jätkuvalt uusi rakendusi ning pakub parimat võimalikku nutitelerikogemust,” ütles LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon. “Jaanuaris esitletavad rakendused on suurepäraseks näiteks nutiteleri võimalustest,” lisas Kwon.

LG Smart TV

Lisaks filmi- ja televisiooniprogrammidele, võimaldab nutiteler ka ligipääsu sotsiaalmeedia platvormidele, annetuskeskustesse ja kunstikogudesse. LG 3D Zone keskkond pakub aina suurenevat valikut 3D filmidest ja televisioonisaadetest. Samas võimaldab 3D konverter muuta kahedimensioonilised filmid kerge vaevaga kolmedimensiooniliseks. Tänu Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloogiale on LG 3D prillid patareivabad, kerged ja soodsad.

Uus Magic Remote kaugjuhtimispult sisaldab selliseid rakendusi nagu hääletuvastusseade Voice Recognition, kiirvalija nimega Wheel, viipetuvastusprogramm Magic Gesture ning kursorirakendus Pointing. Lisaks võimele mõista hääl- ja viipekäsklusi, on pult varustatud ka 3D nupuga, millele vajutades konverteerib teler kahedimensioonilise pildi kolmedimensiooniliseks.

LG Smart TV

Uus CINEMA 3D nutiteler pakub ka erinevaid ühilduvusrakendusi. Uusim neist, Inteli traadita ekraani ehk WiDi tehnoloogia, võimaldab kuvada sülearvutite või muude mobiilsete seadmete sisu suurel tele-, kuvari- või projektoriekraanil. Intel WiDi mitte ainult ei jaga, vaid ka edastab mobiilseadmete abil kättesaadavat veebisisu.

Tänu uuendatud Home Dashboard ekraanile on LG Smart TV kasutajal võimalik kiirelt ja mugavalt sirvida telerisisu. Tänapäevaste multimeedia võimaluste kasutamiseks on LG varustanud seadme kiirlinkidega erinevatele veebilehekülgedele.