LG toob turule IPS paneeliga kuvarid

LG esitleb järgmise aasta jaanuaris aset leidval rahvusvahelisel tarbeelektroonikamessil CES uusi IPS paneeliga kuvareid. IPS tehnoloogial põhinevatel kuvaritel on tavapärasest laiem vaatenurk ja kõrge resolutsioon.

IPS monitor

„Meie uued IPS monitorid on tõestuseks LG pühendumusele arendada jätkuvalt tehnoloogilist osavust ja pakkuda klientidele suurepäraseid koduse meelelahutuse võimalusi,” teatas LG Home Entertainment Company president ja tegevjuht Havis Kwon.

LG uued IPS paneeliga kuvarid jagunevad nelja seeriasse: D43, DM92, DM82 ja DM52.

IPS monitor

Kolmedimensioonilise pildi jaoks optimeeritud D43 kuvar võimaldab kuvada selget, suureresolutsioonilist ja kirgaste värvidega 3D sisu. Kuvar on ka varustatud 3D konverteriga, mis muudab kahedimensioonilise pildi kolmedimensiooniliseks ning erilise 3D nupuga, mis võimaldab kasutajal reguleerida 3D piltide sügavust. DM92 seeria 27-tollistel kuvaritel on õhuke raam, esteetiline CINEMA SCREEN disain ja kroomitud jalg. 23-tollised DM82 seeria kuvaritel on stiilne ja futuristlik disain ning 7-vatised sisseehitatud kõlarid. 27- ja 23-tollised DM52 seeria kuvarid sisaldavad aga erinevaid ühilduvusliideseid nagu HDMI ja USB.

LG uued IPS kuvarid on saadaval alates järgmise aasta veebruarist.