LG esitles maailma esimest 3D mängukonverterit nutitelefonidele

LG esitles hiljuti maailma esimest nutitelefonide rakendust, mis konverteerib kahedimensioonilised mängud kolmedimensiooniliseks. Tänu 3D Game Converter rakendusele loodab LG populariseerida 3D tehnoloogial põhinevaid mobiilimänge.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

3D mängukonverterist on kasu nii mänguarendajatele kui ka nutitelefonide kasutajatele. Väikestel ja keskmistel mänguarendajatel võimaldab konverter pakkuda oma olemasolevatele 2D mängudele ka 3D versioone tegemata sealjuures suuri rahalisi ning ajalisi kulutusi. Nutitelefonide kasutajad aga saavad tasuta ja vähese vaevaga muuta telefonis olevad kahedimensioonilised mängud kolmedimensioonilisteks.

„Meie Game Converteri näol on tegemist olulise läbimurdega mängutööstuses,” teatas LG Mobile Communications president ja tegevjuht dr. Jong-seok Park. „Mobiilimängud muutuvad üha populaarsemaks ning LG eesmärk on olla selles vallas liidripositsioonil,” lisas ta.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

LG Game Converter tunnistab automaatselt iga objekti sügavuse ja eraldab kahedimensioonilise graafika mõlema silma jaoks. Kasutades saadud sügavusteavet genereerib 3D Game Converter kaks iseseisvat pilti – ühe esi- ning teise tagaplaanile. Parallax Barrieri nimeline seade näitab vasakut pilti vasakule ning paremapoolset pilti paremale silmale tekitades seeläbi illusiooni sügavusest.

Alates oktoobrist on 3D Game Converter lisatud LG Optimus 3D nutitelefonidesse. Enne oktoobrit müügile saabunud Optimus 3D puhul tuleks mängukonverteri saamiseks uuendada telefoni tarkvara.