Tutvustades LG 3D ökosüsteemi: Milleks vaid vaadata?

Tänaseks oleme me harjunud nägema kinodes 3D filme. Nüüdseks on meie umber aga ka palju rohkem 3D tehnoloogiat. Seega võib isegi öelda, et käimas on 3D kuldne ajastu. Seda kindlasti kõigi 3D fännide kui ka meie jaoks siin LG-s. Nii on LG loomas tervet 3D toodete ökosüsteemi, mis lubaks tarbijatel luua ja nautida 3D sisu, millal ja kus iganes nad ka parajasti ei oleks.

LG ökosüsteemi

Paar aastat tagasi ei osanud 3D filmide loomisest mitte keegi unistada. Nüüd aga saavad seda teha kõik – abiks LG uusim nutitelefon LG Optimus 3D. Samuti saab kohe seda videot ka vaadata! 3D-s ja ilma prillideta!

Koju tulles saab seda sama videot vaadata ka suurelt ekraanilt – siin tuleb appi LG Cinema 3D teler. Selle vaatamiseks on vaja 3D prille, mis kasutavad hinnatud passiivtehnoloogiat – vahva 3D elamus on garanteeritud.

Lisaks aitab ka LG 3D Home Theater System suurepärase elamuse loomisele kõvasti kaasa – neli suurt kõlarit panevad kuulajad tundma, justkui viibiksid nad kõige selle keskel, mida videost näha.

Ja kui peaks tekkima soov filmitud 3D sisu muuta (lõigata, paremini kokku monteerida vm), siis selles aitab kasutajat LG D2342P-PN 3D monitor või D2000 monitorimudel, mille juures ei vaja sa kasutamiseks prille!

Samuti saab kodust väljaspool kasutada 3D nautimiseks XNOTE A510 3D sülearvutit, mis lubab mängida 3D mänge ning vaadata 3D filme. Silmade väsimise pärast pole seejuures vaja muretseda. LG on töötanud välja spetsiaalse Tridef 3D otseklahvi, mille abil saab kasutaja muuta 3D efekti sügavust.

LG 3D ökosüsteem on ideaalne lisandus Sinu elule!