LG esitles tulevikutehnoloogiaga telefonidispleid

LG esitles äsja Lõuna-Koreas Optimus LTE nutitelefoni, mille tehnilised näitajad loovad mobiiltelefonide arengus uue standardi. Nimelt on telefon varustatud 4,5-tollise üliterava True HD IPS displeiga, mille resolutsiooniks on tervelt 1280×720.

LG Optimus LTE Android telefon

Maineka sertifikaadiagentuuri Intereki hiljutise raporti järgi on IPS displeid võrreldes AMOLEDiga eredamad, värvide osas täpsemad, energiasäästlikumad ja aku-sõbralikumad. True HD IPS pakub LG sõnul teistega võrreldes paremat resolutsiooni, kujutised ekraanil on selgemad ning värvid loomulikud ja tõetruud. Displei 16:9 formaat jäljendab teleritööstuses kasutatavat standardit. Teravamat ja selgemat teksti võimaldab 329 ppi punktitihedus (RGB resolutsioon).

LG Optimus LTE Android telefon

Lisaks on True HD IPS ekraani tugevusteks automaatne värvide reguleerimine, mille teeb võimalikuks LG Mobile HD Graphic Engine tehnoloogia, ning HD Movie Editor, mis võimaldab luua HD-kvaliteedis videoklippe.

LG Mobile Communications Company presidendi Dr. Jong-seok Parki sõnul on nutitelefonid 4G LTE ajastu peamiseks meedia tarbimise platvormiks ning telefoniekraanide resolutsioon on seega muutumas järjest olulisemaks. „True HD IPS displeiga varustatud Optimus LTE seab oma tehniliste näitajatega mobiiltelefonide seas uue standardi, mis võimaldab kasutajal nautida selget ja detailset kõrgresolutsiooniga sisu ka nutitelefoni vahendusel,” lisas ta.

LG Display’ga välja töötatud True HD IPS ekraan on edukas täiendus LG varasematele saavutustele, kuhu kuuluvad prillivaba 3D-displei Optimus 3D-l ja 700-nitine üliere NOVA ekraan Optimus Blackil.