Peatselt jõuab Eestis müügile LG järgmise põlvkonna 3D-teler

Hea uudis kõigile 3D telerite huvilistele. LG esitles hiljuti IFAl uusimat 3D-telerit – mudelit LW980S, mis ühendab endas LG CINEMA 3D tehnoloogia, Smart TV funktsioonid ja NANO täis-LED valgustustehnoloogia. Novembris jõuab uus teler müügile Eestis.

LG 55LW980S Cinema 3D Smart TV teler

Sarnaselt teiste LG viimaste 3D-teleri mudelitega tulevad ka LW980S-ga kaasa mugavad 3D prillid, mis kaaluvad vaid 16 grammi ja ei vaja laadimist. Teler on varustatud 2D-pildi konvertimise funktsiooniga 3D-ks, mis avardab 3D sisu vaatamise võimalusi.

CINEMA 3D tehnoloogia hinnati 3D tehnoloogiate seas esimesena mainekate sertifikaadiagentuuride Intertek ja TÜV poolt värelusvabaks. Sujuv pilt tähendab seda, et vaatajad saavad 3D sisu nautida ajaliselt palju kauem ja märgatavalt mugavamalt. Lai vaatamisnurk ja soodsad 3D prillid tagavad 3D-elamuse korraga ka suuremale vaatajaskonnale.

Tänu Smart TV funktsioonile on teleril ligipääs LG Apps rakendustele. Magic Motion kaugjuhtimispuldi abiga saab uue teleri kasutaja veelgi enam laiendada 3D sisu vaatamise võimalusi. Lisaks muudab Smart Share, mis toimib läbi USB, DLNA ja Media Link ühenduste, sisu tõstmise ükskõik milliselt ühilduvalt digitaalselt seadmelt telerisse väga lihtsaks ja mugavaks.

LG LW980S vaatamiskogemus on täiustatud LG unikaalse NANO täid-LED valgustustehnoloogiaga, mis võimaldab valgust varasemast veelgi ühtlasemalt ekraanil jaotada. Tulemuseks on ere, selge ja sujuv pilt. TruMotion 400 Hz tagab pildi kõrge kvaliteedi ja sujuvuse ka kõige kiiremate kaadrivahetuste korral.