LG 3D mängude festival vallutab maailma

LG 3D mängude festival on saanud oma avapaugu ning meelitab ligi paljusid põnevusel olevaid energilisi mängijaid üle maailma. Näiteks kogunes juunis Soulis ligi 50000 huvilist, et saada osa käesolevast festivalist ning tutvuda uskumatu 3D maailmaga. Sellest alates on LG laiendanud oma mängufestivale üle maailma. Tänaseks on neid peetud rohkem kui 20 erinevas riigis eri mandritel.

LG mängud  festival

Festivali külastajatel on võimalus mängida 3D mänge erinevatel LG 3D seadmetel – Cinema 3D teleritel, monitoridel, Optimus 3D telefonil jne.

Festivalide toimumiskohad erinesid riigiti. Näiteks toimusid Venemaal, Tšiilis ja Indias aset leidnud festivalid suurtes kaubanduskeskustes. Samas said Dubai elanikud 3D elamusest osa videomängude kohvikutes.

LG mängud  festival

Üleüldiselt on LG 3D mängude festivalid teeninud ühest eesmärki – tuua 3D meelelahutusmaailm inimesteni, et kõik seda avastada saaksid. Seda enam, et tehnoloogiad arenevad meeletu kiirusega ning uusi, k.a. 3D sisu pakkuvaid tooteid tuleb kogu aeg juurde.

Samuti said inimesed üle maailma testida LG ääretult kergeid 3D prille, mis erinevad paljuski neist, mida kasutavad teised 3D tooteid pakkuvad firmad. LG salarelvaks on siinkohal nende passiivtehnoloogia.