Fotograafid panevad LG Optimus 3D võimed proovile

LG loob koostöös National Geographic Assignment profifotograafide ühendusega 3D fotosid ja videoklippe, mille tegemiseks kasutatakse maailma esimest 3D-nutitelefoni LG Optimus 3D.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

LG Mobile Communications Company presidendi Dr. Jong-seok Parki sõnul on National Geographic juba rohkem kui sajandi vältel olnud loodus- ja reisifotograafia lipulaevaks. „Koostöö National Geographicu fotograafidega eesmärgiga panna proovile Optimus 3D võimekus on meile väga suureks auks,” lisas ta.

LG Optimus 3D on varustatud video stabiliseerimise funktsiooniga, mis võimaldab profifotograafidel luua kõrgresolutsiooniga 3D sisu. Projektiga liituvad mitmel pool maailmas tegutsevad National Geographic Assingmenti fotoajakirjanikud Steven Alvarez, Brian Skerry, Bryan Harvey, Justin Guariglia, Peter Hutchens ja Steve Winter.

LG Optimus 3D on esimene 3D-toega nutitelefon, mis varustatud Tri-Dual funktsiooni ehk kahe tuuma, kahe kanali ja topeltmäluga, tänu millele on võimalik täiustatud jõudlus mitme programmi samal ajal jooksutamisel, filmi vaatamisel või mängude mängimisel. LG uuenduslik nutitelefon on lisaks kõigele muule suur samm edasi 3D-funktsionaalsuse viimiseks igapäevaellu, sest kasutajad saavad nüüd salvestada ja vaadata 3D-sisu ilma spetsiaalsete 3D-prillideta.