LG 3D tooted pakuvad laia valikut 3D sisu nautimiseks

Eesmärgiga luua ühtne 3D tootesari, tõi LG hiljuti turule maailma esimese 3D-nutitelefoni LG Optimus 3D. Nüüd kuuluvad sarja lisaks nutitelefonile LG CINEMA 3D telerimudelid koos 3D-kodukinosüsteemiga, 3D-toega sülearvutid, 3D-projektorid ning 3D-arvutikuvarid. Kõik 3D tooted täiendavad teineteist ning võimaldavad kasutajal nautida kõiki 3D võimalusi parima võimaliku kvaliteediga.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

LG Electronics Mobile Communications Company presidendi ja tegevjuhi Dr. Jong-seok Parki sõnul oli 3D alles mõned aastad tagasi paljudele kättesaamatu tehnoloogia. “Täna suudab LG pakkuda 3D sisu ka mobiiltelefoni vahedusel. Kõik LG uusimad 3D tooted on varustatud kaamerate ja ühendustega, mis muudavad võimalikuks luua enda 3D materjale ning seda koheselt ka teistega jagada. LG on olnud selgelt teerajajaks 3D meelelahutuse kättesaadavaks tegemisel üle maailma,” lisas Park.

Positsiooni tugevdamiseks 3D toodete turul on LG järjest enam laiendamas kasutajate võimalusi 3D sisu nautimiseks, pakkudes parimat platvormi 3D filmideks ja mängudeks ning võimaldades salvestada ja jagada enda loodud 3D sisu.

Üheks 3D tootesarja võtmetooteks peab ettevõte hiljuti Euroopas, Aasias ja USAs turule toodud uut nutitelefoni LG Optimus 3D, mis võimaldab kasutajatel vaadata ja salvestada 3D sisu ilma spetsiaalsete 3D prillideta. Tänu oma Tri-Dual funktsioonidele – kaks tuuma, kaks kanalit ja topeltmälu – on telefonil täiustatud jõudlus mitme programmi samal ajal jooksutamisel, filmi vaatamisel või mängude mängimisel. Kuna telefon ühildub DLNA poolt sertifitseeritud toodetega, saab 3D materjali mugavalt ja lihtsalt jagada 3D teleritesse ja kuvaritesse.

Lisaks tooteuuendustele teeb LG 3D võimaluste avardamise eesmärgil aktiivselt koostööd ka teiste ettevõtetega. Selle tulemusena on uued LG Optimus 3D nutitelefonid varustatud mitme põneva 3D mänguga, mis on valminud koostöös juhtiva mängude arendajaga Gameloft. YouTube’is on loodud eraldi 3D kanal, kuhu saavad Optimus 3D telefoni kasutajad laadida oma loodud sisu ning vaadata teiste loomingut.