LG Styler aitab riided mõnusalt värskena hoida

LG esitleb just praegu Berliinis toimuval tarbeelektroonikamessil IFA põnevat uudistoodet LG Styler, mis võiks huvi pakkuda igaühele, kes tahab oma riideid mõnusalt värskena hoida. Eriti hea on see just ülikondade ja kostüümide puhul, mida ei tahaks pärast iga kasutuskorda kohe pesumajja viia, aga mida tahaks ju järgmisel korral värskena selga panna.

LG Styler

See põnev kapp ei ole üldse tavaline riidekapp – sinna rippuma pandud riided võivad osa saada eriti peenest hoolitsusest. Nimelt saab LG Styleri omanik lihtsa nupulevajutusega kasutada kapi spetsiaalset aurutamisfunktsiooni, mis eemaldab riietelt päeva jooksul sisse tulnud kortsud. Samuti saab valida mitme aroomi vahel, millega riided läbi aurutatakse – tulemuseks on mõnus värske lõhn. Eriti asjalik on see funktsioon siis, kui tunnete, et õhtusest restoranikülastusest on riietele “meeldiv” küüslaugukana lõhn juurde jäänud

LG Styler

Ei saa kiitmata jätta ka nutika riidekapi vinget välimust. Ka üldise kasutusmugavusega on palju vaeva nähtud – kõik nupud on paigutatud puutetundlikule ekraanile. Lisaks on tagatud ka madal müratase – “töötav” kapp on sama vali kui on vaikne kontor ehk 40dB.