LG näitab IFAl koduse meelelahutuse tippsaavutusi

LG tutvustab sel nädalavahetusel Berliinis algaval tarbeelektroonikamessil IFA uusi 3D tooteid – LG CINEMA 3D Smart TV telerimudeleid ja arvutikuvareid, 3D kodukinosüsteeme ning 3D projektoreid. Uued LG tooted avardavad veelgi 3D sisu nautimise võimalusi.

LG IFA 2011

LG Electronics Home Entertainment Company juhi Havis Kwoni sõnul on LG eesmärgiks pakkuda uuenduslikke tooteid, mis võimaldavad kasutajal nautida kõiki 3D võimalusi parima võimaliku kvaliteediga ilma kasutusmugavust ohverdamata. Just mugavust silmas pidades saab kõiki koduse meelelahutuse 3D tooteid nautida samade 3D prillidega.

LG esitleb IFAl mitmeid uusi telereid, sh 55-tollise diagonaaliga täis-LED telerit LW980S, mis ühendab CINEMA 3D, Smart TV funktsiooni ja NANO valgustustehnoloogia. Kõigi LG CINEMA 3D telerite pilt on hinnatud TÜVi ja Interteki poolt värelusvabaks. Sujuv pilt tähendab seda, et vaatajad saavad 3D sisu nautida ajaliselt palju kauem ja märgatavalt mugavamalt. Teleritega tulevad kaasa ka mugavad 3D prillid, mis kaaluvad vaid 16 grammi. Smart TV funktsiooniga varustatud mudelid on varustatud 2D-pildi konvertimisega 3D-ks ja 3D VOD teenustega, mis avardavad 3D sisu vaatamise võimalusi veelgi.

LG 55LW980S 3D Smart TV teler

IFAl näitab , mille 9.1-kanaliline kõlarite süsteem loob 360-kraadise ruumilise heliefekti, mille akustika sarnaneb live-kontserdi või kinoelamusega. Maailma esimene passiivtehnoloogial põhinev 3D projektor LG CF3D edastab täis-HD kvaliteediga pilti ühe läätse abil. Pilti saab suurendada kuni 150-tollise diagonaalini.

LG HX906TX 3D kodukinosüsteemi

Esitlemisele tulevad ka uue põlvkonna 3D kuvarid, sh DM50D, mis sisaldab kõiki LG CINEMA 3D teleri võimalusi – teravat ja värelusvaba 3D pilti ning mugavaid ja kaalult kergeid 3D prille. Uue kuvari pilt on täis-HD kvaliteediga, mis muudab DM50D suurepäraseks 3D mängudeks ja filmideks. Üheks uudistooteks kuvarite seas on LG D2000, mille puhul saab 3D sisu nautida ka ilma spetsiaalsete 3D prillideta.