LG esitleb IFAl täiuslikku 3D toodete sarja

Eesmärgiga näidata ennast 3D toodete valdkonna liidrina, esitleb tehnoloogiaettevõte LG sel nädalavahetusel Berliinis algaval tarbeelektroonikamessil IFA DO IT ALL in 3D väljapaneku raames täielikku 3D toodete sarja, kuhu kuuluvad CINEMA 3D telerimudelid, kuvarid, kodukinosüsteemid, 3D toega sülearvutid, projektorid ning ka nutitelefonid.

LG 3D teler, nutitelefon, monitor

Viimase aastaga on LG-l õnnestunud üle saada mitmest takistusest, mis on eelnevalt piiranud 3D toodete laialdast kasutuselevõttu. Üheks suurimaks takistuseks on seni olnud 3D telerite ja kuvarite ekraanide kvaliteet, mis on teinud läbi hüppelise muutuse. LG CINEMA 3D telerite pilt on hinnatud TÜVi ja Interteki poolt värelusvabaks, ettevõtte 3D kuvarid pakuvad tänu kitsale raamile maksimaalselt laia vaatenurka. Kõiki LG koduse meelelahutuse 3D tooteid saab nautida samade 3D prillidega, mis on kerged ning mugavad ja töötavad ilma patareideta.

LG 3D teler, nutitelefon, monitor

Täiusliku 3D heli saavutamiseks pakub LG uut CINEMA 3D kodukinosüsteemi HX906TX, mille 9.1-kanaliline kõlarite süsteem loob 360-kraadise ruumilise heliefekti, mille akustika sarnaneb live-kontserdi või kinoelamusega.

LG DO IT ALL in 3D väljapanekul on oma keskse koha leidnud hiljuti turule toodud uus nutitelefon LG Optimus 3D, mis võimaldab kasutajatel vaadata ja salvestada 3D sisu ilma spetsiaalsete 3D prillideta. Telefon on varustatud LG 3D Game Converter funktsiooniga, mis suudab olemasolevad 2D mängud ruumiliseks muuta.

LG 3D teler, nutitelefon, monitor

DO IT ALL in 3D väljapanek on jagatud kolmeks. Create in 3D osas saavad kasutajad salvestada LG Optimus 3D nutitelefoniga 3D sisu ning laadida see üles spetsiaalsesse YouTube’i 3D kanalisse. Share and Save in 3D sektsioonis saab veenduda, kui lihtne on jagada 3D sisu HDMI ja DLNA kaudu teiste seadmetega. Enjoy in 3D pakub IFA külastajale võimaluse proovida 3D mänge erinevatel LG toodetel.

IFA mess on Berliinis avatud 2. kuni 7. septembrini.