Optimus 3D-ga on elu ilus

26. juulil rokkis terve Terminal 5 esinemiskoht New York City’s Janes Addiction’i taktis. Kokku tuli neid rokikangelasi vaatama ligi 1500 fänni. Bänd, mis tuli kokku juba 26 aastat tagasi, andis ühe tormiliseima ning vingeima show oma ajaloos.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

Kontsert, mis peeti maha 360-kraadisel laval, mis pakkus vägevat heli ning panoraamvaadet, oli üks osa LG algatusest pakkuda tavakasutajatele 3D sisu loomise võimalust, et näidata, kui lähedale 3D-meelelahutus meile kõigile tegelikult nüüdseks on.

Filmimaailm on aga juba päris mõnda aega tootnud 3D-sisu. Koreas aga astus sealne tuntud filmitegija mõnevõrra eksperimentaalsema sammu ning võttis ühe oma lühifilmi üles vaid LG Optimus 3D nutitelefoni kasutades.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

Jang Jin’i loodud 7-minutiline film esilinastus LG Optimus 3D hiljutisel esitlusüritusel Seoulis. Sellest alates on filmi levitatud läbi interneti – kus see on väga hästi vastu võetud (http://optimus3d.lgmobile.co.kr).

“3D tehnoloogia liidrina on LG avanud ukse 3D maailma, kus me kõik tegelikult ju elame,” ütles Jang. „Avastasin ja kogesin LG Optimus 3D potentsiaali , mis toob kasutajateni täiesti uue meelelahutuse dimensiooni – 3D,” lisas ta.

Lisaks piiritutele foto- ja filmi jäädvustamisvõimalustele LG Optimus 3D-ga, pakub see nutitelefon ka meeldejäävat mängukogemust. Nii on Optimus 3D telefonidel peal ka “3D Game Converter”, mis muudab tavalised 2D mängud automaatselt 3D-ks.

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

Lisaks on LG löönud käed Gameloftiga, tänu millele on Optimus 3D telefonidesse installitud juba ostuhetkel 3 Gamelofti 3D mängu. Samuti on telefonis LG enda poolt välja antud mängud.