Isikupärase ülikonna saladus

Kuidas anda ülikonnale personaalset lihvi? Aksessuaaride ning erinevate stiilide kasutamine toob sind esile, ent ei pane sind tundma liiga tõrjutuna.

Iga päev läheb tööle hordides ärimehi, kel seljas klassikaline tume ülikond ja lips. Need mehed on üksteisest üsna eristamatud ning see ongi peamine probleem.

Meestele, kes tahavad veidike erineda, kuid mitte liigselt silma paista, on nii peeneid kui julgeid võimalusi, et oma pintsak-lips stiilile veidike värskust lisada. Ja seda ilma, et kontoritädid imestustest silmad peast vaataksid.

Erinevad ülikonnad

Oluline on leida õige tee – riietus peab välja nägema mugav ja enesekindel, aga mitte kunagi sunnitud või liiga peenutsev. Liiga palju riske võttes võidakse hakata ülikonnakandjat süüdistama keskeakriisisis või moeorjaks langemises.

Millega ülikonda rikastada?

Paljud ülikonda kandvad inimesed on sarnast ülikonda kandnud juba aastaid. Lõpuks aga tekib neil kõigil kindlasti tahtmine millegi uue järele. Võimalusi selleks on mitmeid.

Lisaks huvitavatele vöödele ja portfellidele, on kindlasti võimalik väljanägemist värskendada ka näiteks mansetinööpide, stiilse kella või rinnataskusse käiva rätiga.

Lõppude lõpuks mainivad aga asjatundjad, et esmatähtis on ikkagi see, et ülikond oleks mugav.

Loe täpsemalt Wall Street Journali artiklist.