LG-lt uus 3D kuvar LG DM50D

LG esitles uue põlvkonna 3D kuvarit DM50D, mis sisaldab kõiki LG CINEMA 3D teleri võimalusi, sh teravat ja värelusvaba 3D pilti ning mugavaid ja kaalult kergeid 3D prille. Uue kuvari pilt on täis-HD kvaliteediga, mis muudab DM50D suurepäraseks 3D mängudeks ja filmideks. 23-tollise ekraaniga kuvar jõuab Eestisse septembris.

LG DM2350D 3D monitor

LG Home Entertainment Company kuvarite üksuse asepresidendi Si-hwan Parki sõnul on mitmed tarbijauuringud näidanud, et kuigi 3D kuvarite vastu on palju huvi tuntud, on kohmakad prillid ja vähene 3D sisu olnud seni suurimateks takistusteks. „CINEMA 3D tehnoloogia rakendamine uues 3D kuvaris lahendab need mured, mistõttu pakub DM50D võrreldes teiste turul olevate kuvaritega kasutajatele parimat võimalikku kvaliteeti 3D sisu nautimiseks,” lisas ta.

Sarnaselt CINEMA 3D teleritele on DM50D kuvari pilt värelusvaba ja ilma hägususeta, mida kinnitavad oma tunnustusega mainekad sertifitseerimisagentuurid Intertek ja TÜV. Sujuv pilt aitab vähendada silmade väsimustunde tekkimise võimalust, mis võib 3D pildi vaatamisel ilmneda. DM50D 3D pilt paistab silma ereda pildiga, mis on võrreldes teiste 3D kuvarite ruumilise pildiga märgatavalt parem.

Kuvariga kaasa tulevad 3D prillid, mida saab mugavalt kohandada ka olemasolevate nägemisprillidega, on kaalult väga kerged (kaaluvad vaid 16 grammi) ja ei vaja laadimist. See muudab prillide kasutamise võimalikuks ka pikemateks filmi- või mängumaratonideks. Tänu võimele konvertida 2D-pilt 3D-ks ei teki vaatajatel 3D materjalidest puudus. DM50D 3D prillid ühilduvad kõigi teiste CINEMA 3D toodetega.

DM50D muudavad eriliseks täis-HD pildikvaliteet ja sisseehitatud DTV tüüner, mis toetab MPEG4, DVBC, DVBT ja teisi digitaalseid teleülekandesignaale. HDMI ühendus teeb kuvari ühendamise 3D mängukonsoolide ja teiste seadmetega väga lihtsaks. USB Quick View HD Play funktsioon võimaldab kuvarist ilma seda arvutiga ühendamata vaadata materjali otse mälupulgalt.