LG stiilsed 3D-prillid jõuavad Eestisse

LG tõi mõni aeg tagasi koostöös maineka Prantsuse prillitootja Alain Mikliga turule uued stiilsed 3D-prillid, mis nüüd jõuavad ka Eestisse. Ühendades LG kogemused 3D-telerite alal ja Alain Mikli teadmised prillide disainist, on lõpptulemuseks suurepärane 3D-elamus.

LG Alain Mikli 3D-prillid

Valminud 3D-prillide eesmärgiks oli ühendada funktsionaalsus, disain ja kandmismugavus. Erinevalt enamikest olemasolevatest 3D-prillidest, mis tehtud plastikust, otsustasid LG ja Mikli kasutada valitud metalle.

LG Alain Mikli 3D-prillid

Prillide mugavuse tagab nende ergonoomiline disain. Silmas on peetud ka prillide kaalu, mis oleks optimaalselt jagatud esi- ja tagaosa vahel selliselt, et neid oleks võimalik ilma väsimustundeta kanda ka pikemat aega. Samuti on uute 3D-prillide juures kasutatud ninajuurega hästiistuvaid pehmenduspadjakesi, mille LG ja Mikli ka ühiselt patenteerisid.

LG Alain Mikli 3D-prillid

Rohkem kui 30-aastase ajalooga Alain Mikli on võitnud rahvusvahelise tunnustuse tänu mugavatele ja stiilsetele prillidele. Moeteadlikke kliente ligitõmbavaid Alain Mikli butiike võib leida New Yorgist, Pariisist ja Milanost.

Limiteeritud kogus prille jõuavad müügile valitud elektroonikapoodides üle Eesti.