Uued Blu-ray 3D-mängijad LG-lt

LG esitles Eestis kahte Blu-ray 3D-mängija mudelit LG BD660 ja LG BD650, mis suudavad DVD-pildi muuta täis-HD pildiks.

LG BD660 3D-mängijad

Mõlemad mängijad on varustatud otsese võrgutoe ja NetCasti funktsiooniga, mis avardavad meelelahutussisu nautimise võimalusi. Need võimaldavad ilma arvutit kasutamata mängijaga ühendatud telerist nautida mitmesugust veebisisu – vaadata videoklippe Youtube’ist, fotosid Picasast, kuulata interneti raadiokanaleid ning kasutada Google’i otsingut. Huvitavaks lisavõimaluseks on ka ligipääs Gracenote süsteemile, mis võimaldab filmi ajal leida infot parasjagu käiva laulu kohta, andes teada nii laulu pealkirja, artisti nime kui ka albumi.

Uutel 3D-mängijatel on võimalus kasutada puldi asemel iPhone’i või Android-telefoni, mis muudab kasutamise veelgi mugavamaks. Pulti asendava telefoniga saab teha kõike, mis tavalise puldigagi, lisaks saab telefoni QWERTY klaviatuuri kasutada mugavamaks internetis surfamiseks.

LG BD660 ja LG BD650 mängijaid saab DLNA abil sünkroniseerida ka teiste koduste seadmetega (sh nutitelefonid, digitaalsed pildiraamid, sülearvutid jms). Tänu sellele on fotode, muusika ja videote vaatamine võimalik ka arvutit kasutamata.