LG toob koostöös Gameloftiga turule 17 uut 3D-mängu

LG teatab oma laienemisest nutitelefonide mängude turule. Lisaks tutvustati ka koostöös juhtiva mängude arendaja Gameloftiga valminud 17 uut stereoskoopilist 3D (S-3D) mängu.

Optimus 3D (P920) ja Avatar mäng

LG Electronics Mobile presidendi dr. Jong-seok Parki sõnul on kaasaskantavate konsoolide aeg möödas. „Nutitelefonid on piisavalt võimsad, et võistelda ükskõik millise pihukonsooliga ning LG Optimus 3D on meie tõestus sellele. 3D on kaasaskantava meelelahutuse loomulik samm edasi ning LG on igati valmis Optimus 3D nutitelefoni ja Gamelofti mängudega lavale astuma.”

Uute LG Optimus 3D telefonidega tuleb kaasa kolm eelnevalt installeeritud mängu – Asphalt 6: Adrenaline, N.O.V.A. — Near Orbit Vanguard Alliance ja spordihuvilistele mõeldud Let’s Golf! 2. Nende mängude 2D-versioonid said suure heakskiidu osaliseks ning jõudsid LG poolt väljavalitute hulka oma reaalsuse ja kaasakiskuvuse pärast. 3D-versioonis on nimetatud mängud veelgi haaravamad.

Ülejäänud 14 mängust tasub nimetamist veel Assassin’s Creed, James Cameroni Avatar ning GT Racing: Motor Academy. Kõik 14 mängu on LG Optimus 3D omanikele esimese kolme kuu jooksul saadaval poole hinnaga. LG poolt toodetud Archer Craft on saadaval tasuta.

Optimus 3D (P920) ja Assass mäng

LG nutitelefon Optimus 3D on uuenduslik mitmes mõttes. Tegu on esimese telefoniga, mis ühendab endas kaks tuuma, kaks kanalit ja topelt mälu, samuti on telefon varustatud 3D-platvormiga ruumilise sisu vaatamiseks (ilma 3D-prillideta), salvestamiseks ja jagamiseks. LG Optimus 3D jõuab Euroopas müügile selle aasta suvel.