LG-lt uued kodukinosüsteemid

LG tõi Eestis müügile uued kodukinosüsteemid LG HB806PH ja LG HT806TQ, mis ühendavad endas elegantse disaini ja viimased tehnoloogilised uuendused.

LG HT806TQ kodukinosüsteem

3D Blu-ray kodukinosüsteem LG HB806PH on varustatud 850-vatise audioväljundi ja 5.1-kanalise ruumilise heliga, mis vastavad ka nõudlikuma tarbija maitsele. Samuti on seadmes Smart TV funktsioon, mis võimaldab kiiret ja mugavat ligipääsu meelelahutussisu, mängude ja muu info laiale valikule. LG HB806PH mängib 3D Blu-ray ja Blu-ray plaatide sisu, samuti materjale DVD ja CD-plaatidelt. Seadmel on WiFi valmidus, DLNA ja parima helikvaliteedi saavutamiseks Dolby TrueHD.

LG HT806TQ on hea hinna ja kvaliteedi suhtega DVD kodukinosüsteem, mis varustatud samuti 850-vatise audioväljundiga. 1080p täis-HD ülesskaleerimine tagab parima võimaliku pildikvaliteedi. USB täis-HD (DIVX, MP3, JPEG) ning USB REC laiendavad seadme kasutusvõimalusi ja taasesitava ning salvestava sisu valikut. Karaokesõprade rõõmuks on kodukinosüsteem varustatud ka karaoke funktsiooniga.