LG Cinema 3D telerite keskkonnasõbralikkus pälvis tunnustuse

LG CINEMA 3D teleri mudelid 47LW5500 ja 47LW550T on esimesed Euroopas, mis pälvisid süsiniku jalajälje väiksuse eest tunnustuse. Vajalikud uuringud teostas Suurbritannia organisatsioon Carbon Trust.

LG 47LW5500 3D Smart TV teler

LG LCD telerite teadus- ja arenduskeskuse juhi Il-geun Kwoni sõnul kinnitab saadud tunnustus LG eesmärki vähendada kasvuhoonegaaside ja süsiniku heitkoguseid alates toodete tootmisprotsessist jaotuse ja kasutamiseni. „LG on astunud suure sammu loodussõbraliku kaubamärgi suunas,” lisab ta.

LG telerid 47LW5500 ja 47LW550T on varustatud uuendustega, sh Edge LED, Local Dimming tehnoloogia, tänu millele kasutavad telerid võrreldes sama klassi võrreldavate mudelitega 30% vähem elektrienergiat. Energiasäästu tehnoloogia Smart Energy Saving võimaldab LG LCD telerimudelitel kuni 70% energiasäästu. Kui arvestada teleri keskmiseks elueaks 7,2 aastat, siis on energiasääst võrreldav umbes 800 kilo süsihappegaasi kokkuhoiuga (= 250 liitrit diiselkütust).

Kuna uued CINEMA 3D mudelid on väga õhukese disainiga, saab nende puhul kokku hoida ka pakendamise pealt (võrreldes konkurentidega ligi 37%), mis aitab omakorda kaasa LG telerite ökoloogilise jalajälje vähendamisele.

LG telerid on varustatud uuendustega tänu millele kasutavad telerid võrreldes sama klassi võrreldavate mudelitega 30% vähem elektrienergiat.