LG varustab oma Optimus-seeria nutitelefonid Angry Birds Rio mänguga

11. mail allkirjastasid LG Electronics, Fox Digital Entertainment ning Rovio Mobile kokkuleppe, mille raames varustab LG oma kõik uued Optimus-seeria nutitelefonid Angry Birds Rio mänguga.

Angry Birds Rio

Angry Birds Rio on Rovio populaarse Angry Birds mängu laiendus, mis töötati välja koostöös Twentieth Century Fox’iga, võttes aluseks nende vastlinastunud animatsioonfilmi “Rio”.

“Oleme põnevil, et saame viia selle nii populaarse mängu ka meie klientideni,” ütles LG Electronics’ Mobile Communications Company äristrateegia asepresident Yong-seok Jang. “Angry Birds Rio aitab meie klientidele presenteerida LG Optimus sarja Android nutitelefonide jõudlust, sujuvust ning kiirust.”

“Oleme elevil, et Angry Birds Rio lõbus ja põnev maailm jõuab miljonite LG kasutajateni üle kogu maailma,” ütles Rovio juht Mikael Hed. “Selle sammuga loodame me juba niigi kuulsa mängu populaarsust veelgi tõsta.”

“Tehes koostööd LG-ga, laiendame me veelgi Angry Birds Rio haaret, samal ajal reklaamides ka filmi “Rio”, mis on juba praegu kogunud endale vaatajate populaarsuse üle maailma,” sõnas Peter Levinsohn, Twentieth Century Fox’i uue meedia ja digitaalarenduse juht.

Angry Birds Rio mängus on linnukesed röövitud ning viidud maagilisse Rio linna, kus nad ootamatult röövijate käest põgenema saavad ning hakkavad pidama plaani, et päästa ka sõbrad Blu ja Jewel, kaks haruldast aarat, kes on ka filmi “Rio” tegelaskujud. Mängul, millel on hetkel kokku 60 levelit ning millele aja jooksul lisatakse uusi tasemeid, on allalaadimiseks saadaval kõikide nutitelefonide ja tahvelarvutite omanikele üle kogu maailma.

Esimeseks LG telefoniks, millele Angry Birds Rio peale pannakse, on LG Optimus 2X, maailma esimene kahetuumaline Androidi nutitelefon. Tänu selle arenenud graafikale ning tipptehnoloogiale saavad kasutajad nautida unustamatut mängukogemust.

Angry Birds Rio on LG Optimus seeria nutitelefonidel saadaval alates suvest 2011.