LG CINEMA 3D teler: järgmise generatsiooni kodune meelelahutusseade

3D-tehnoloogia on kuumaks jututeemaks üle kogu maailma. Nõudlus 3D-telerite järele on järsult tõusnud ning sellest on saanud tahetud tarbeelektroonikakaup, sest kodune 3D lubab nautida kinotasemel elamust otse mugavast elutoast. Lisaks võib spordimatše jälgides tunda end sama hästi kui viibides staadionil kohapeal. Just need omadused ongi need, mis muudavad 3D-telerid inimeste jaoks nii atraktiivseks üle kogu maailma.

LG Cinema 3D

Järgnevalt tutvustame mõningaid lisaseadmeid ja -funktsioone, mille abil on võimalik nautida täisväärtuslikku 3D-elamust.

Telerid on meelelahutusseadmed, mis on reeglina loodud mugavalt lõõgastudes vaatamiseks. Suurim probleem tavaliste 3D-telerite puhul on aga see, et need mõjuvad kasutajate silmadele äärmiselt stressitekitavalt. Siiani on 3D-telerite vaatamiseks vaja läinud suuri, raskeid, rohkete elektrooniliste komponentidega prille, et luua optilist illusiooni ning 3D-kujutisi. Täna on olukord tänu uuele FPR tehnoloogiale, mis lisab LCD-ekraanile veel ühe uue polariseeruvat valgust suunava kile kihi, mis omakorda võimaldab ekraanilolevaid kujutisi optimeerida mõlema silma jaoks ning lubab koos 3D-prillidega värelusevaba pilti, paranenud. Nii on ka prillid muutunud palju kergemaks ja mugavamaks.

LG Cinema 3D

Inimesed soovivad peaaegu alati telereid vaadata mugavalt, neile mõnusaimas asendis. Kahjuks ei ole senised 3D-telerid seda võimaldanud, kuna nende katik-tüüpi ekraan nõudis vaatajalt sirgelt ja otse teleripildi jälgimist. Nüüd aga on õnneks ka see probleem kõrvaldatud! Nii võivad tarbijad vaadata uusi 3D-telereid mitmekesi koos, mistahes nurga alt.

LG Cinema 3D

Kindlasti on huvi 3D telerite vastu palju suurem, kui neid tegelikult reaalselt ostetakse. Üheks suurimaks võimalikuks põhjuseks on nende kõrge hind. Lisaks tuleb teleriga koos osta ka lisa prillipaarid, sest seadmega tuleb kaasa vaid kaks komplekti, mis vaevalt et rahuldavad ühe perekonna vajadused. Ja tuleb tõdeda, et ka need prillid pole just odavate killast. Põhjus peitub nende keerulises elektroonilises ehituses. Siiski, nagu ka juba eelnevalt kirjeldatud, on ka prillid muutunud lihtsamaks ning koos sellega on peaaegu poole võrra vähenenud ka nende hind.

LG tutvustas oma uuenduslikku CINEMA 3D telerit esmakordselt selle aasta jaanuaris CES 2011 elektroonikamessil Pariisis. Tarbijateni peaks see meelelahutusseade jõudma juba üsna varsti!