Märka vahet: LG CINEMA 3D-teler vs tavaline 3D-teler

LG CINEMA 3D teler pole oma uuendusliku tehnoloogiaga püüdnud mitte vaid tehnofanaatikute, vaid ka meedia ning tavatarbijate tähelepanu. Tavalistel 3D-teleritel pole siinkohal mitte midagi vastu panna. LG on tänu oma CINEMA 3D mudeli Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloogiale astunud ühe suure sammu edasi. Tänu antud tehnoloogiale on CINEMA 3D telerist nähtav pilt palju loomulikum ja mitmekülgsem. Kõige selle tulemusena on LG eemaldumas tavapäraste 3D telerite maailmast, pannes oma CINEMA 3D’ga aluse uue generatsiooni 3D telerite nautimiseks.

LG Cinema 3D

Tavalised 3D telerite prillid katavad 3D efekti saavutamiseks pidevalt paremat ja vasakut silma kinni. See aga mõjub stressitekitavalt vaataja silmadele. Lisaks võivad tekkida peapööritus või iiveldus. Lisaks võib see pidev prilliklaaside sisse-välja lülitamine segada vaatamise kvaliteeti, kuna filmipildid segunevad pidevalt üksteisega. LG CINEMA 3D mudeli prillidega nii aga ei juhtu, kuna teler kasutab uuenduslikku tehnoloogiat, mis lisab LCD-ekraanile veel ühe uue polariseeruvat valgust suunava kile kihi, mis omakorda võimaldab ekraanilolevaid kujutisi optimeerida mõlema silma jaoks ning lubab koos 3D-prillidega värelusevaba pilti.

Võrdluspunkte tavaliste 3D telerite ning LG CINEMA 3D vahel on aga veelgi. Saad nendega lähemalt tutvuda Suurbritannia LG blogi veebilehe kaudu.