Kõige romantilisemad mesinädalate sihtkohad

Matira Beach, Bora Bora, Tahiti

Matira Beach, Bora Bora, Tahiti

Need ei ole mitte pehmed ja valged liivarannad, võimsad päikeseloojangud või õrnad troopilised tuuled, mis on teinud Bora Bora lõunapoolseimast Matira Beach’ist maailma ühe kõige romantilisema ranna. See on vaikne, soe, kristallselge vesi, mis on ideaalseks mängumaaks nii delfiinidele, raidele, mitmekesistele troopilistele kaladele kui ka turistidele. Bora Bora saar on ümbritsetud riffide ja väikeste saartega, mis on tekitanud madaliku, privaatse laguuni, mis pakub parimaid ujumise ja snorgeldamise võimalusi. Matira Beach on mistahes ajal parim valik

Pink Beach, Harbour Island, Bahama saared

Pink Beach, Harbour Island, Bahama saared

Ükski nimekiri pole täiuslik, kui see ei sisalda Bahama kuulsat Pink Beach randa. Oma laia, palmidega ääristatud, peeneteralise, teokarbi-roosa liivaribaga on Pink Beach oivaline sihtkoht. Võib kihla vedada, et kui veedate seal oma mesinädalaid, siis naasete Pink Beach’ile ka oma esimesel ja võib olla ka teisel ning kolmandal pulma-aastapäeval.

Promenade des Anglais, Nizza, Prantsusmaa

Promenade des Anglais, Nizza, Prantsusmaa

Kujutle laia promenaadi, mis ääristatud stiilsete butiikide ja kohvikutega ning asub vaid mõne sammu kaugusel taevasinisest Vahemerest. Lõbusad sinise-valgekirjud päikesevarjud katavad tihedalt täpikestena glamuurse Prantsuse riviera Promenade des Anglais randa, mida peetakse üheks maailma kõige elegantsemaks plaažiks. Promenade des Anglais pakub küll sarnaselt teistele kauneimatele maailma randadele ilusat liiva ning ujumisvõimalusi, kuid sealset hellitatud rafineeritust leiab küll vaid Prantsusmaalt. Seega, kui otsida puhast romantikanaudingut, siis tuleks oma pilgud kohe kindlasti Nizza ja Promenade des Anglais’i poole pöörata.

Romantilisi mesinädalate sihtkohti on aga veelgi ning nendest on võimalik täpsemalt lugeda Wedding Channeli veebilehelt.