LG tõi Eestis turule uue LED LCD kuvarite sarja LG M50D

LG tõi hiljuti Eestis müügile LED LCD kuvarite sarja LG M50D, mis paistab silma kõrgtasemelise pildikvaliteedi ja elegantse disaini poolest. Eestis tulid müügile 19-, 22-, 23- ja 25-tollise diameetriga kuvarid.

LG M2350D TV LED monitor

Uute LG M50D LED LCD sarja kuvarite pilt on selge ja erk. Täis-HD 1080p resolutsioon, 5 ms reaktsiooniaeg ja Mega Contrast Ratio muudavad kuvari sobivaks ka nõudlikule kasutajale, kes ootab kuvarilt multifunktsionaalsust. Kuvarid on varustatud sisseehitatud DTV-vastuvõtjaga koos MPEG4, DVB-C ja DVB-T toega, tänu millele on kuvar heaks digitaalse multimeedia täis-HDTV platvormiks.

Kuvarid on varustatud ka sisseehitatud Quick View HD Play funktsiooniga, tänu millele ei vaja kasutaja eraldi mängijat HD-kvaliteedis kujutiste mängimiseks – klippe, fotosid ja mp3-faile saab ekraanilt nautida läbi USB mälupulga ühendamise otse kuvariga. 16:9 ekraan võimaldab ilma kujutisi moonutamata nautida filme nende algupärases ekraanisuhtes. LG M50D multifunktsionaalsed kuvarid võimaldavad vaadata digi-TV-d, mängida videofaile (DivX) läbi USB ühenduse ning saavutada selge ja ereda pildi HDMI ja D-sub ühenduste kaudu.

Tavapäraste LCD-kuvaritega võrreldes on LED-kuvaritel mitmeid eeliseid – õhem kuvarisügavus, kergem kaal ning Mega Contrast Ratio, mis võimaldab muuta kujutised võimalikult elutruuks. Lisaks nendele omadustele on uued kuvarid tänu madalale energiakulule keskkonnasõbralikud, mille valmistamisel ei ole kasutatud kahjulikke aineid (sh elavhõbe, halogeen). Kuvarite sarjas rakendatud kõrge kasuteguriga LED-taustavalgustuse tehnoloogia aitab saavutada kuni 40% energiasäästu.