LG on turule tulemas esimese tarkade kodumasinate sarjaga

LG tõi eelmisel nädalal turule uue THINQ nutitehnoloogial põhineva külmiku, mis on esimene sellelaadne toode LG tarkade kodumasinate sarjast. Uus tootesari, mis täies mahus jõuab tarbijateni 2011. aasta teises pooles, muudab LG kodumasinate kasutamise mugavamaks ning keskkonnasäästlikumaks.

Tuttuued THINQ tehnoloogial põhinevad keskkonnasäästlikud LG külmikud

„Kodumasinate tööstus on lähitulevikus muutumas järjest kõrgtehnoloogilisemaks. Oma nutikülmkapi turuletoomisega oleme meie selle muutuse esirinnas,” ütles LG Electronics Home Appliance Company president ja tegevjuht Young-ha Lee ning lisas, et aasta lõpus, kui kogu tootesari on turul, on tarbijatel võimalik oma kodumasinaid igal ajal mugavalt hallata ning olla tunnistajaks, et energiasäästlikkus ning aja kokkuhoid paranevad silmnähtavalt.

LG targa külmiku juhtimissüsteem Smart Manager

Uus LG nutikülmkapp pakub ise uuendusi ja teavet, mis on läbi nutitelefonide ja tahvelarvutite lihtsasti tarbija poolt hallatav. Külmikul on valikus kolm erinevat energiasäästurežiimi ning toidu juhtimissüsteem Smart Manager, mis annab kasutajale teada, mida hetkel külmikust leida võib, kus see täpsemalt asub ning kui kaua see veel säilib. Samuti võib külmik soovitada erinevaid tervislikke retsepte, võttes aluseks hetkel kapis oleva toidu.

Tänu LG Smart Diagnosis funktsioonile saab külmikuga seotud probleemi ilmnedes kõnekeskuse tehnik veateate ja informatsiooni vigade osas otse seadmelt endalt ning võimalusel kõrvaldab probleemi kaugjuhtimise teel. Lisaks võimaldab külmiku Smart Adapt süsteem hoida seadme tarkvara uudsena ning annab teavet võimalike uute lisade osas.

LG külmikud tulevad Baltimaades turule 2011 aasta teisel poolel

Lisaks LG nutikülmikule, hakkab Smart Diagnosis funktsiooni all töötama ka uuel tehnoloogial põhinev LG pesumasin, milles on seotud maksimaalsed pesemisomadused ning minimaalne energiakulu. Lisaks on seadmel peal ka Smart Access süsteem, mis lubab kasutajal pesumasinat jälgida ja juhtida läbi oma mobiiltelefoni.

LG nutikülmikud, mis tulevad Koreas turule juba järgmisel kuul, on tarbijate jaoks üle maailma saadaval alates 2011. aasta teisest poolest. Teisi uuel THINQ nutitehnoloogial põhinevaid kodumasinaid tutvustab LG erinevatele turgudele käesoleva aasta jooksul.