LG Optimus 2X püstitas rekordi

LG Optimus 2X nutitelefon on Guinness World Records’i poolt kuulutatud maailma esimeseks mobiiltelefoniks, mis kasutab kahetuumalist protsessorit. See tehnoloogiline hüpe tagab LG Optimus 2X nutitelefonile kiirema ja võimsama jõudluse. Lisaks on telefonis rohkelt multimeedia ja meelelahutus võimalusi.

LG Optimus 2X (P990) Android telefon

“Meil on hea meel, et LG Optimus 2X on tunnistatud ametlikult maailma esimeseks kahetuumaliseks nutitelefoniks ning jõudnud selle sellega ka Guinnessi rekordite raamatusse,” ütles LG Electronics Mobile Communications Company tegevdirektor ja president dr Jong-seok Park. “Kahetuumaliste nutitelefonide seas on LG Optimus 2X oma kiiruse ja jõudlusega kindlasti teerajajaks. HDMI-peegeldus funktsioon koos teiste ainulaadsete rakendustega muudavad LG Optimus 2X kindlasti üheks parimaks Android operatsioonisüsteemi kasutavaks nutitelefoniks.”

LG Optimus 2X, mida avalikkusele tutvustati alles käesoleva aasta jaanuaris tarbeelektroonika messil CES, on tänu oma kiirele 1 GHz kahetuumalisele NVIDIA Tegra 2 protsessorile madala energiatarbega ning suure jõudlusega nutitelefon, millega vaadata videoid ning kuulata muusikat. Võrreldes ühetuumalise protsessoriga saavad kasutajad kogeda nüüd kiiremat veebilehitsemist ning sujuvamat mängumõnu.

LG Optimus 2X pakub 1080p HD kvaliteedis video taasesitust ja salvestamisvõimalust ning võimaldab tänu oma HDMI-peegeldus funktsioonile nautida telefonis olevat sisu näiteks suure teleri või arvutikuvari ekraanilt. Lisaks ühildub telefon juhtmevabalt kõigi DLNA-toega seadmetega ning tänu võimsale graafikale pakub LG Optimus 2X mängukonsooliga võrreldavat mängimiskogemust.

Kahetuumalise LG Optimus 2X tehnilised andmed:

  • 4-tolline WVGA ekraan
  • 8GB mälu (microSD-ga kuni 32GB)
  • 1500 mAh aku
  • 8 MP tagakülje ja 1,3 MP esikülje kaamera
  • HDMI-peegeldus funktsioon
  • 1080p MPEG-4/H.264 taasesitus ja salvestamine
  • Saadaval Google Voice Search , Google Voice Action, Google Goggles, Google Shopper, Google Maps rakendused