Mitu uut plasmatelerit LG-lt

LG toob aprilli jooksul Eestis turule neli uut plasmateleri mudelit – LG PZ950, LG PW450, LG PV350 ja LG PT351. Telerid ühendavad endas uuenduslikud tehnoloogiad, väga hea pildikvaliteedi ning stiilse disaini.

LG 60PZ950 3D Smart TV plasmateler

Uute mudelite lipulaev, THX sertifikaadiga tunnustatud 3D-valmidusega LG PZ950 on varustatud LG SmartTV funktsiooni ja Magic Motion kaugjuhtimispuldiga. Teler võimaldab konverteerida 2D-kujutised 3D-formaati, mistõttu saab kolmemõõtmeliselt nautida piiramatul hulgal sisu. LG SmartTV võimaldab mugava kasutajaliidese abiga ligipääsu veebis olevale sisule ja spetsiaalselt nutiteleri jaoks mõeldud rakendustele. Veebis surfamise ja LG SmartTV rakenduste kasutamise teeb lihtsaks LG Magic Motion kaugjuhtimispult.

Kõik LG uued plasmatelerid sisaldavad LG 600Hz Sub-field Driving tehnoloogiat, mis tagab ka kõige kiiremate kaadrite puhul sujuva ja ilma igasuguse hägususeta pildikvaliteedi. PZ950 on täiendavalt varustatud ka TruBlack filtriga, mis võimaldavad mustade toonide head kvaliteeti ka heledas ruumis.

Samuti 3D-valmidusega LG PW450 suudab sarnaselt PZ950-ga konverteerida 2D-pildi 3D-ks. Täis-HD plasmatelerite LG PV350 ja LG PT351 kõrge pildikvaliteet on tagatud Picture Wizard ja 600Hz Sub-field Driving tehnoloogiatega ning DivX HD-ga. Telerid on energiakasutuse optimeerimiseks varustatud Smart Energy Saving Plus tehnoloogiaga.