Kevadine ja keskkonnasõbralik Madriid

Paljudes riikides tähendab märts kevade algust. Omaette algus on ka tervel kütte-, ventilatsiooni- ja õhukonditsioneeri (HVAC) tööstusel, kuna märtsi alguses toimus Madriidis antud valdkonna mess CLIMATIZACION.

Selleaastase CLIMATIZACIONi toimumiskohaks oli Feria De Madrid

HVAC tööstus tegeleb kõikide teguritega, mis puudutavad siseruumide õhku – temperatuur, õhupuhastus, niiskus, ventilatsioon. Seetõttu on selle valdkonna messid üheks oodatuimaks sündmuseks nii paigaldajatele, majade omanikele kui ka konsultantidele.

Ka LG oli messil esindatud ja sai oma erinevaid lahendusi tutvustada tervelt 47 997 osalejale, kes olid kohale tulnud 80 riigist üle maailma. Nii LG kui terve antud valdkonna jaoks on väga oluline pöörata tähelepanu keskkonnasäästlikele lahendustele ja see paistis silma ka kõigile messikülastajatele.

LG ala CLIMATIZACIONil

Seetõttu oli keskkonnasäästlikkus aluseks ka sündmuse toimumiskoha valikul. Hispaania valitsus on hästi tuntud range loodust säästva poliitika poolest ja oma 2007. aastal koostatud „Rohelise kodu plaaniga” aidatakse inimestel muuta oma kodusid oluliselt energiasäästlikumateks. Hispaania on ka globaalne liider taastuva energia valdkonnas omades üht kõige suuremat päikeseenergiajaama maailmas. Ka Madriidi on tunnustatud kui ökosõbralikku linna tehes sellest ideaalse koha korraldamaks maailma suurimat HVAC valdkonna messi.

Maailma üks suuremaid päikeseenergiajaamu La Florida asub Hispaanias

Climatizacion, HVAC, keskkond, kliimaseadmed, õhukonditsioneerid