Staarid said esimeste seas võimaluse LG Cinema 3D-ga tutvuda

Möödunud nädalavahetusel vahetult enne Oscarite jagamist kuulutati välja Ameerika indie-filmide parimad ja väljapaistvamad, kes pälvisid Film Independent Spirit Award auhinna. Galat väisanud staarid, nende hulgas Ben Stiller, Samuel L. Jackson, Nicole Kidman, Jamie Foxx, olid ühed esimestest, kes said tutvuda uue põlvkonna 3D-telerite LG Cinema 3D võimalustega.

Jane Lynch

Lava taga said kuulsused võrrelda LG Cinema 3D ja tavaliste 3D-telerite sooritusi. Osalejad nõustusid, et LG uus teler pakub kinoga sarnast 3D-sisu nautimise kogemust laia vaatenurga, kergete ja mugavate prillide ning selge ja ereda pildiga.

“Film Independent Spirit Awards väärtustab järgmise põlvkonna filmitegijaid, mistõttu oli see üritus meie uue 3D-tehnoloogia esitlemiseks just see õige koht,” selgitas LG Electronics USA Inc president ja tegevjuht Wayne Park ja lisas, et ettevõttel on hea meel teha koostööd auhindu välja andva Film Independent organisatsiooniga ja tutvustada läbi erinevate algatuste sõltumatutele filmitegijatele uue 3D-tehnoloogia kasutusvõimalusi.

LG Cinema 3D-teler kasutab kinodega sarnast 3D-tehnoloogiat. Tänu laiale vaatamisnurgale saab teleriga 3D-pilti vaadata ka suurem hulk inimesi korraga ilma, et pildikvaliteet kannatama peaks. Teleriga käivad kaasas ka mugavad ja soodsad 3D-prillid, mis teevad teleri võimaluste nautimise võimalikuks suuremale sõpraderingile.

Gerard Butler

Cinema 3D-teleri ruumilise pildi kvaliteedi üheks tagajaks on Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloogia, mis võimaldab ekraanilolevaid kujutisi optimeerida mõlema silma jaoks. Uue teleri kõrge pildikvaliteedi aitab tagada ka LG 3D Light Boost tehnoloogia – vähendades 3D-sisu näitamisel tekkida võivat pildi hägusust, on kujutised ekraanil 3D Light Boosti abiga varasemast teravamad ja selgemad.