LG tutvustab Mobile World Congressil hulgaliselt uusi tooteid

LG esitleb eile Barcelonas alanud Mobile World Congressil hulgaliselt uusi põnevaid tooteid. Muuhulgas tulevad esimest korda avalikkuse ette 3D-nutitelefon LG Optimus 3D ja Android 3.0 Honeycomb opsüsteemi kasutav tahvelarvuti LG Optimus Pad.

LG Mobile Communications Company presidendi ja tegevjuhi Jong-seok Parki sõnul tõuseb LG sel aastal uue põlvkonna nutitelefonide ja tahvelarvutite liidriks. „See, mida me täna Barcelonas esitleme, on vaid algus,” rääkis ta ja lisas, et LG jätkab uute toodete turuletoomist, mis lähtuvad klientide vajadustest ja mis vastavad ettevõtte tunnuslause „Life’s Good” lubadusele.

Sihtides käesoleval aastal nutitelefonide liidripositsiooni, on LG oma tootearenduses aktiivselt tugevdanud premium-nutitelefonide osakaalu. Selle kinnituseks oli ka möödunud kuul CESil esitletud maailma esimene kahetuumaline nutitelefon LG Optimus 2X, üliõhuke ja ülikerge LG Optimus Black ja ettevõtte esimene 4G LTE võrguga ühilduv nutitelefon LG Revolution. MWC-l esitletavate LG toodete peamiseks märksõnaks on samuti innovaatilisus.

Peamised MWC 2011-l esitletavad LG tooted on järgmised:

LG Optimus 3D

LG Optimus 3D (P920) Android telefon

LG Optimus 3D nutitelefon on varustatud 1GHz OMAP4 kahetuumalise protsessoriga ning sisaldab lähimate konkurentidega võrreldes neli korda rohkem videodekoodereid. Tänu sellele pakub telefon kasutajale väga head sooritust veebis surfamiseks, rakenduste kasutamiseks ja multimeedia sisu nautimiseks. Telefonis on kahe läätsega kaamera 3D-materjali salvestamiseks, mida saab seejärel vaadata ilma spetsiaalseid prille vajamata 4,3-tollisel WVGA-ekraanil. Samuti pakub telefon HDMI ja DLNA ühildumisvõimalusi eesmärgiga jagada 3D-sisu võimalikult lihtsalt.

LG Optimus Pad

LG Optimus Pad (V900) tahvelarvuti

Mugavalt ühe käega käsitletav LG tahvelarvuti on varustatud tahvelarvuti jaoks kohandatud uusima Android 3.0 Honeycomb opsüsteemi ning 8,9 tolli suuruse ja 1280×768 WXGA resolutsiooniga 1080p täis-HD ekraaniga. Optimus Pad kasutab NVIDIA Tegra 2 kahetuumalist protsessorit, mis teeb tahvelarvuti kiiruseks 1GHz. Optimus Pad on maailma esimene tahvelarvuti, mis võimaldab tänu sisseehitatud 3D-kaamerale salvestada 3D-materjali.

LG Optimus 2X

LG Optimus 2X (P990) Android telefon

Maailma esimene kahetuumaline nutitelefon LG Optimus 2X kasutab Tegra 2 protsessorit kiirusega 1GHz, mis muudab kasutajatele veebilehitsemise ja erinevate rakenduste kasutamise senisest veelgi kiiremaks ja sujuvamaks. LG Optimus 2X pakub ka 1080p HD video taasesitust ja salvestust HDMI mirroring funktsiooni abiga. Telefon ühildub juhtmevabalt ka kõigi DLNA (Digital Living Network Alliance) toega seadmetega.

LG Optimus Black

LG Optimus Black (P970) Android telefon

LG Optimus Black on üks õhematest ja kergematest turul olevatest Android-telefonidest, mida on alates jaanuarist, kui toodet CESil esitleti, tellitud juba 2 miljonit ühikut 20-s riigis. Nende näitajatega on toode juba saavutanud hitt-toote staatuse. Lisaks stiilsele välimusele on LG Optimus Black varustatud NOVA ekraaniga, mis tagab optimaalse ereduse ja ekraani loetavuse iga valgustusega ning on võrreldes LCD-ekraaniga 50% energiasäästlikum. Uus nutitelefon pakub intuitiivsemat kasutajakeskkonda, tänu millele on sagedamini kasutatavad funktsioonid avatavad lukustatud ekraanilt kerge koputuse, kallutuse või raputuse käsuga. Lisaks on telefonil ka maailma esimene 2-megapiksline esipaneeli kaamera.