LG esimene tahvelarvuti LG Optimus Pad

LG esitles oma esimest rohkete multimeedia lisadega 8,9 tolli suuruse ekraaniga tahvelarvutit LG Optimus Pad. LG tahvelarvuti on varustatud tahvelarvuti jaoks kohandatud uusima Android 3.0 Honeycomb opsüsteemiga ja kasutab NVIDIA Tegra 2 kahetuumalist protsessorit. Optimus Pad on maailma esimene tahvelarvuti, mis võimaldab tänu sisseehitatud 3D-kaamerale salvestada 3D-materjali.

LG Optimus Pad (V900) tahvelarvuti

„Kuna turule on tulnud rohkelt erinevaid tahvelarvuteid, pidasime oluliseks, et LG Optimus Pad looks tahvelarvutite seas uue standardi,” selgitas LG Electronics Mobile Communications Company tegevdirektor ja president dr. Jong-seok Park. „Oleme veendumusel, et Optimus Pad ühendab endas optimaalselt kaks väga olulist omadust – kaasaskantavuse ja vaadatavuse ilma, et sooritust peaks ohvriks tooma.”

8,9 tolli suuruse ja 1280×768 WXGA resolutsiooniga 1080p täis-HD ekraaniga Optimus Pad pakub alternatiivi juba turul olevatele tahvelarvutitele, mis on kas liiga suured mugavaks kaasaskandmiseks või on liiga väikesed hea vaatamiskogemuse saamiseks.

LG Optimus Pad (V900) tahvelarvuti

LG Optimus Pad kasutab uusimat Android 3.0 opsüsteemi, mis on spetsiaalselt tahvelarvutitele kohandatud ning toetab suurema ekraani resolutsioone ja tahvelarvutitele loodud rakendusi, sh Google eBooks, Google Maps 5 ja Google Talk. Android 3.0 muudab LG tahvelarvuti kasutamise lihtsaks tänu arvutile sarnase kasutajaliidese kasutamise. 1GHz kahetuumaline NVIDIA Tegra 2 võimaldab sujuvat veebis surfamist, graafika ja multitasking võimaldavad Optimus Padil käivitada korraga mitmeid rakendusi ja esitada tõrgeteta erinevat multimeedia sisu.

3D-kaameraga tahvelarvuti salvestab pilte ja videosid, mida on hiljem võimalik vaadata 3D-telerist läbi HDMI või veebi YouTube 3D. Eelkõige ärikasutajatele mõeldes on tahvelarvutisse sisse ehitatud ka videokonverentsi funktsioon. 1080p täis-HD dekodeerimisega saavad aga filmientusiastid edastada sisu oma teleritesse pildikvaliteedis järeleandmisi tegemata. Samuti leiavad erinevate mängude mängijad laias valikus kõrge kvaliteediga konsoolimänge, mis on LG Optimus Padis saadaval läbi Tegra Zone rakenduse.