LG tutvustab laias valikus digitaalseid ekraane

Tehnoloogiafirma LG Electronics (LG) tutvustab äsja Amsterdamis alanud elektroonikamessil Integrated Systems Europe (ISE) 2011 uusi äritoodete lahendusi, mille hulgas on digitaalsed ekraanid, hotellidele suunatud TV-lahendused ning videokonverentsisüsteemid.

LG 47WV30 LED-ekraan

ISE-l esitletavate toodete seas on LG digitaalsed puutetundlikud ekraanid M4716T ja M4214T. 13.5 ms reaktsiooniajaga ja 3D-pildi võimalusega on M4716T heaks lahenduseks näiteks automüügisalongides. Samuti on külastajatele vaatamiseks väljas LG 72-tollisted LED, 65-tollised LCD kitsaste raamidega telerimudelid.

LG transpordilahenduste seas tutvustatakse messil laiekraani M3801S, mis on eriti efektiivne valik lennujaamade, metroo- ja bussipeatuste või teiste samalaadsete kohtade jaoks, kus on vähe ruumi, kuid on vajadus laiadel ekraanidel ajagraafikute või reklaamide kuvamise järele. Lisaks sellele tutvustab LG ISE-l kahte eri tüüpi videokonverentsi süsteemi (VCS) ning spetsiaalselt esitlusteks ja konverentside pidamiseks mõeldud 65-tollist LCD ja 60-tollist PDP puutetahvlit.

LG tutvustab messil ka poe vaateakendel kasutatavat LG Shine-Out ekraane, mis on tänu võimele vähendada eredast valgusest (nt. päikesevalgus) tulenevat peegeldust ideaalsed nii sise- kui välitingimustes kasutamiseks. LG SuperSign lahendus võimaldab paljudel ekraanidel korraga kuvatavat infot organiseerida ühest kohast, mistõttu on selline lahendus väga mugav just suurte kaubanduskeskuste jaoks.

Messil esitleb LG muuhulgas ka videoseina lahendust, milleks on kitsaste raamidega 47-tolline LED-ekraan 47WV30. Ekraanil on ka eriline „shine-out film” funktsioon, tänu millele on mudel võimeline näitama kristallselget pilti ka välistes tingimustes.