Meenutades eelmist CESi

Kuna rahvusvaheline tarbeelektroonikamess CES 2011 on peagi jälle algamas, siis on sobiv aeg tuletada meelde CES 2010 tähtsamad teemad ja vaadata, kuidas on need reaalsuses tööle hakanud.

LG 3D teler, CES 2010

LG jaoks oli CES 2010 üliedukas, kuna inimeste huvi LG toodete juures oli suur ning kokku võideti messil 15 auhinda.

Üks enim elevust tekitanud tooteid CES 2010 eel olid 3D-telerid. Ka LG esitles laias valikus erinevaid kolmemõõtmelist pilti pakkuvaid telereid ja absoluutseks tõmbenumbriks LG väljapanekul oli 72-tolline hiigelteler.

Tuleb tunnistada, et 2010. aasta on olnud tõeline 3D-aasta. LG on selles valdkonnas olnud silmapaistev tegija, tuues esimesena turule täis LED-taustavalgustusega 3- teleri LX9900 sarjas.

LG Magic motion pult, CES 2010

2010. aasta teiseks suureks hitiks oli LG Magic Motion pult. Need, kes pole antud puldiga kokku puutunud, peaksid ette kujutama Nintendo Wii juhtimispulti. Magic Motion puldiga teleritel on eriline kasutajaliides, millel olevad suuremad ikoonid teevad puldiga navigeerimise eriti lihtsaks.

Hetkel on pulti tutvustatud erinevatel turgudel koos üksikute tippklassi teleritega ja seda on vastu võetud väga hästi. AVForums on pulti nimetanud kenaks vidinaks, mida paljud inimesed kasutakse hea meelega tavapäraste suurte pultide asemel.

LG OLED teler

OLED-tehnoloogia näol on tegu päris uue arenguga, mis tagab erakordselt hea pildikvaliteedi ja seda vaid 2,5mm paksusega teleril. 15-tolline LG EL9500, mida LG tutvustas CES 2010 ajal, on olnud ka ainuke turul olev OLED-teler sel aastal. Berliinis toimunud IFA-l tutvustas LG ka järgmist 31-tollist OLED-telerit, mille turule jõudmine on vaid aja küsimus.

CES 2011 avab kohe-kohe uksed ja kogu tehnoloogiavaldkond kihab elevusest, et näha kõiki neid uusi ja huvitavaid tooteid!