Kingiideed LG-lt

Taas on kätte jõudnud jõuluaeg. Kuna nii mõnelgi võivad veel jõulukingid olla ostmata, siis järgnevalt toome teieni mõned LG kingsoovitused.

Isale kingitust valides võiks silmas pidada, et hetkel on olemas ainult üks asi, mida iga mees tahaks endale elutuppa – uusim 3D teler! 2010. aastal on 3D kogemus leidnud tee meie kodudesse ja LG-l on pakkuda suur valik erinevaid 3D-telereid, mis viivad vaatamiselamuse täiesti uuele tasemele. LX9500 suurepärane heli lubab elada kaasa igale jalgpallimatši sekundile ja nautida seda nii üksi kui ka sõprade keskel. Samuti on selle teleriga mõnus üheskoos perega vaadata jõulufilme.

LG LX9500 3D teler

Kui isa uut 3D telerit testib, võib ka ema elu lustlikumaks muuta uue Direct Drive pesumasinaga, mis on varasemast kiirem kui ka säästlikum. LG F1222NDR pesumasin on tulevikutehnoloogiate ja uuendusliku disainiga pesumasin, mis tähendab väiksemat vibratsiooni, müra ja energiatarvet. Tark pesusüsteem tuvastab pesukoguse, määrab veetemperatuuri, optimaalse veetaseme ja tsükliaja, hoides nii vee ja energia tarbimise madalal. Ideaalne kiire elutempoga naisele!

LG Ff1222NDR pesumasin

Vennale sobib kinkimiseks Smart LED kuvar. LED-ekraaniga E50 seeria kuvarid on ereda ja selge pildiga ning säästavad energiat lausa 45%. Kuvar ei sisalda elavhõbedat ning on oma 17,5 millimeetriga hämmastavalt õhuke. Lisaks aitavad E50 seeria kuvarid muuta arvutikasutamist mugavaks, kuna kahe asendiga alus võimaldab neid kasutada teise kuvarina koos sülearvutiga.

LG E50 LED monitor

Õele oleks heaks kingiks näiteks LG Optimus One. Android 2.2-l töötav Optimus One on ideaalne telefon inimestele, kes soovivad pidevat ülevaadet oma sotsiaalvõrgustikus toimuvast ja eriti lihtsaks on selle teinud juba eelnevalt integreeritud Social Networking funktsioon.

LG Optimus One (P500) Android telefon

Vanaemale võiks aga sel aastal teha kingituse, mis oleks talle suureks abiks kodustes toimetustes. LG V-K9001HTM on tugev ja suure mahutavusega tolmuimeja, mida kasutades ei ole koristamine enam kohustus, vaid puhas rõõm.

LG V-K9001HTM tolmuimeja

Aga vanaisa suureks sooviks võib olla hoopis üks soe kampsun