LG toob turule stiilsed 3D-prillid

LG toob koostöös maineka Prantsuse prillitootja Alain Mikliga peatselt turule uued stiilsed 3D-prillid. Ühendades LG kogemused 3D-telerite alal ja Alain Mikli teadmised prillide disainist, on lõpptulemuseks suurepärane 3D-elamus.

Alain Mikli 3D-prillid

Valmivate 3D-prillide eesmärgiks on ühendada funktsionaalsus, disain ja kandmismugavus. Erinevalt enamikest olemasolevatest 3D-prillidest, mis tehtud plastikust, otsustasid LG ja Mikli kasutada valitud metalle.

Prillide mugavuse tagab nende ergonoomiline disain. Silmas on peetud ka prillide kaalu, mis oleks optimaalselt jagatud esi- ja tagaosa vahel selliselt, et neid oleks võimalik ilma väsimustundeta kanda ka pikemat aega. Samuti on uute 3D-prillide juures kasutatud ninajuurega hästiistuvaid pehmenduspadjakesi, mille LG ja Mikli ka ühiselt patenteerisid.

Rohkem kui 30-aastase ajalooga Alain Mikli on võitnud rahvusvahelise tunnustuse tänu mugavatele ja stiilsetele prillidele. Moeteadlikke kliente ligitõmbavaid Alain Mikli butiike võib leida New Yorgist, Pariisist ja Milanost.