LG esitleb Windows Phone 7 nutitelefone

LG toob turule esimesed kaks Windows® Phone 7 LG nutitelefoni – LG Optimus 7 ja LG Optimus 7Q. Uued mudelid töötavad Microsofti operatsioonisüsteemil, mis annab kasutajatele võimaluse jõuda soovitud funktsioonideni vähemate nupulevajutustega ja pakub tänu paljudele uutele rakendustele parimat võimalikku meelelahutuskogemust.

LG Optimus 7 (E900) Windows Phone telefon

LG Optimus 7 seeria telefonid tähendavad mitmeski mõttes läbimurret meelelahutuselamuste pakkumises. Seda näiteks läbi uue multimeedia jagamise tehnoloogia Play To, mis põhineb DLNA (Digital Living Network Alliance) süsteemil ja annab Optimus 7 seeria telefoni kasutajatele võimaluse jagada pilte, muusikat ja videoklippe teiste elektrooniliste seadmetega tülikaid juhtmeid kasutamata. Nii on võimalik LG Optimus 7 või LG Optimus 7Q-ga tehtud pilte või salvestatud videoklippe vaadata suurematelt ekraanidelt ja telefonidesse salvestatud muusikat kuulata läbi endale meelepäraste kõlarite.

Teine ainulaadne uuendus, mida on võimalik kasutada vaid LG Windows Phone 7 kasutajatel, on AR-tehnoloogia (Augmented Reality) rakendus ScanSearch. See võimaldab kergesti ühildada inimeste virtuaalset ja reaalset elu, pakkudes kõige värskemat infot poodide, einestamiskohtade, ilma, meelelahutuse või finantsmaailma uudiste kohta. Kõige paremat ligipääsu oma lemmikmuusikale ja mängudele pakuvad Optimus 7 seeria telefonides Microsofti populaarsed Xbox LIVE® ja Zune® teenused. Tähelepanuväärseks uueks rakenduseks on ka Voice-To-Text, millega on võimalik vaid häält kasutades uuendada Facebooki või Twitteri lehte või koostada e-maile.

Lisaks uute rakenduste pakkumisele ei ole LG järeleandmisi teinud ka oma tehniliste näitajate osas. LG Optimus 7 ekraan suurusega 3,8 tolli ja Optimus 7Q ekraan suurusega 3,5 tolli ning teevad veebis lehitsemise väga mugavaks. Mõlemal tutvustataval mudelil on resolutsioon 800×480 pikslit. 16GB mälu annab piisava mahu sadade MP3-failide, videote ja paljude allalaetavate rakenduste jaoks. 1500mAh aku tagab võimaluse olla tunde internetis, lugeda e-raamatuid, mängida mänge või lihtsalt rääkida. Lisaks sellele on QWERTY-klaviatuuriga varustatud uutel Optimus-seeria nutitelefonidel mitmete lisavõimalustega 5MP kaamera, mille 720p HD video resolutsioon laseb luua heal tasemel digitaalset sisu.